TÜM KATEGORİLER
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
TOPLAM TUTAR . TL

Spor&Outdoor

KATEGORİLER

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATANLAR

Hem Sağlığını Hem Kilonu Koru!


Sporu hayatımıza sokmakta ne kadar zorlandığımız inkâr edilemez bir gerçek. Gerek sağlığımız gerekse vücudumuzu şekillendirmek için hep bir hevesle başladığımız ama devamını getirmeyi başaramadığımız aktiviteler hep içimizde bir pişmanlık olarak kalmakta ve sürekli ertelemekteyiz. Azımsanamayacak bir bütçe ayırıp kaydolduğumuz spor salonlarına bile bir süre sonra gitmekten vazgeçiyoruz. Özellikle yaz dönemine girerken fazla kilolarla başı dertte olanların sağlıksız diyetlere başvurmaları ve bunun sonucunda oluşan kötü durumları hepimiz duyuyoruz veya yaşıyoruz. Artık bunlara gerek kalmadan evimizde ve doğada rahatça yapabileceğimiz egzersizlerle hem sağlığımızı hem kilomuzu koruyabilir, hobi ve aktivitelerimizi gerçekleştirebiliriz.

Spor & Outdoor kategorimizde mevcut olan koşu bantları, kondisyon bisikletleri, pilates ürünleri ve pilates setleri gibi spor ekipmanları sayesinde günün her saatinde veya planladığınız saatlerde günlük işleriniz arasında sporunuzu yapabilir ve sporu hayatınıza daha kolay dahil edebilirsiniz.

Sitemizde zayıflama spor aletleri dışında vücut geliştirme aletleri ve protein tozu, karbonhidrat gibi sporcu besinleri de mevcuttur.

Kapalı alanlarda spor yapmayı tercih etmeyenlerdenseniz!


Bisiklet ve aksesuarları kategorimizde bulacağınız birbirinden güzel Tunca ve Salcano gibi ünlü markaların en kaliteli bisikletleri ve en ucuz bisikletlerinden birini seçebilir, kulaklık kategorimizden seçeceğiniz birbirinden güzel ve kaliteli kulaklıklarla bisiklet zevkinizi müzik ile buluşturabilirsiniz.

Küçük yaşlardan itibaren gerek okul hayatımızda gerekse günlük yaşantımızda olan spor branşlarından en az bir tanesiyle ilgilenmiş veya merak duymuşuzdur. Futbol, basketbol ve masa tenisi gibi arkadaşlarımızla yaptığımız aktiviteler ve tek yapılabilen paten-kaykay-scooter, yüzme aktiviteleri için tüm ihtiyacınız olan ekipmanları Dynamic, Voit, Dunlop, Cosfer gibi kaliteli markaların güvencesiyle Hızlıal.com’da bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Doğa ile iç içe olmaktan zevk alanlardansanız Outdoor kategorimize mutlaka göz atın. Çadır, uyku tulumu,kamp mutfak gereçleri ve matara gibi Kamp malzemelerimiz, kamp ve macera tutkunu kişilerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. En ucuz çadırları ve çadır fiyatlarını sitemizden takip edebilirsiniz.