TÜM KATEGORİLER
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
TOPLAM TUTAR . TL

Saat

KATEGORİLER

BU KATEGORİDE EN ÇOK SATANLAR

Zamanınızı yönetin.


Isaac Newton evrende zamanın herkes ve her yer için sabit olduğunu söylemiştir. Ancak Albert Einstein bulduğu görelilik yasası ile Newton’un bu tezini çökertmiştir. Evet, zaman göreceli bir kavramdır. Bazen hiç geçmek bilmez, bazen ise nasıl geçtiğini anlayamayız. İnsanoğlu geçmişten bugüne kadar zamanı ölçmenin yollarını aramış ve hayatını belirli bir plan içinde sürdürme ihtiyacı duymuştur. Güneş saatleri, su saatleri ve kum saatleriyle zaman ölçülürken, zaman içerisinde gelişim göstererek günümüzde kullandığımız evrensel saatlere geçilmiştir.

Çoğu ülkede yaygın halde bulunan saat kuleleri eski zamanlardan beri zamana verilen önemi vurgulamakta ve mimari açıdan da o bölgenin simgesi haline gelmektedir. Saatler zamanla evlerimizde kullandığımız duvar saatlerine ardından telefonlarımıza ve kol saatlerine kadar gelişmiş ve zamanımızı yönetmek daha basit bir hale gelmiştir.

Şıklığınızı ve tarzınızı yansıtın.


Saatler zamanımızı yönetmemize yardımcı olmalarının dışında şıklığımızı ve tarzımızı yansıtmamızda en etkili faktörlerdir. Kıyafetlerimizi tamamlayabileceğimiz takı ve aksesuarlarımızın başında gelmektedir. Hal böyle olunca saat piyasası da oldukça genişlemiş ve binlerce kol saati modelleri ortaya çıkmıştır. Hızlıal.com Diesel kol saatleri, Fossil kol saatleri, Guess kol saatleri ve Tommy Hilfiger kol saatleri gibi en iyi saat markalarının en şık saatlerini ve en ucuz kol saatlerini sizlere sunmaktadır. Ayrıca sitemizde erkek kol saatleri, bayan kol saatleri ve unisex kol saatleri modellerimiz mevcuttur. Bayan saat modelleri ve fiyatları, erkek saat modelleri ve fiyatlarını sitemizden takip edebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Aradığınız saatten fazlasıysa akıllı saatlerimize mutlaka göz atın.