Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

ZyXEL SFP-LX-10-D MiniGBIC Modül

Ücretsiz Kargo

  • 10/100/1000 Mbps Bağlantı Hızı
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
1.048,92 TL

ZyXEL SFP-LX-10-D MiniGBIC Modül Açıklaması

• 1310 nm wavelength
• 10 KM Max Transmission Mesafesi
• LC Connector
Diğer Özellikler
  • Bağlantı Hızı
    10/100/1000 Mbps
  • Marka
    Zyxel
  • Garanti Süresi
    3 Yıl
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum