Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

ZyXEL SBG 3300N 300Mbps ADSL2+ / VDSL2 Multi Wan Kablosuz Çok Fonksiyonlu Güvenlik Ağ Geçidi

ADSL2+/VDSL2, Ethernet WAN, USB üzerinden 3G erişimi, yük dengeleme (Load Balancing) özellikleri ile kendini farklı kılıyor. Estetik tasarımıyla dikkat çeken cihaz, çoklu SSID desteği, SSID gizleme, WLAN izolasyonu, ziyaretçi erişimi desteği gibi özelliklere sahiptir.

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


ZyXEL SBG 3300N 300Mbps ADSL2+ / VDSL2 Multi Wan Kablosuz Çok Fonksiyonlu Güvenlik Ağ Geçidi AçıklamasıZyxel SBG 3300N 300Mbps ADSL2+ / VDSL2 Multi Wan Kablosuz çok fonksiyonlu Güvenlik Ağ GeçidiZyXEL’den Performans tutkunlarına özel Modem/Router


Güçlü teknolojisinin yanında şık tasarımı ile de dikkat çeken cihaz, Multi WAN özelliği ile birden fazla WAN ara yüzüne sahip. Böylece bağlantı kesildiğinde, diğer WAN tarafından internet bağlantısının devam ettirilmesi mümkün oluyor. Güvenli bağlantıyı tek kutuda ölçeklendirilebilir şekilde sunan ürün, ADSL2+/VDSL2, Ethernet WAN, USB üzerinden 3G erişimi, yük dengeleme (Load Balancing) özellikleri ile kendini farklı kılıyor. Estetik tasarımıyla dikkat çeken cihaz, çoklu SSID desteği, SSID gizleme, WLAN izolasyonu, ziyaretçi erişimi desteği gibi özellikleri ile de göz dolduruyor.
Güçlü Güvenlik Duvarı ve Güvenli VPN


Ürünün diğer avantajları arasında güçlü güvenlik duvarı ve güvenli VPN yer alıyor. Eş zamanlı 20 IPSec VPN desteği ile kullanıcılar, yüksek derecede güvenliğe ve internet uygulamalarında daha iyi kontrol olanağına sahip oluyorlar.

Bant genişliğini koruma, ağdaki açıkları en düşük seviyeye düşürme gibi özellikleri bünyesinde barındıran ürünün içerik filtreleme özelliği de verimliliği arttırıyor. Kullanıcı dostu bu üründeki içerik filtreleme özelliği, son derece önemli faydalar sunuyor. 802.11n kablosuz ağ bağlantı standardı ile gelen cihaz, veri akışını geniş bir alanda ve kesintisiz bir şekilde sağlıyor.Zyxel SBG 3300N 300Mbps ADSL2+ / VDSL2 Multi Wan Kablosuz çok fonksiyonlu Güvenlik Ağ Geçidi
Zyxel SBG 3300N 300Mbps ADSL2+ / VDSL2 Multi Wan Kablosuz çok fonksiyonlu Güvenlik Ağ GeçidiGüç tüketiminde cimri


Güç tüketimi konusunda son derece cimri olan cihaz, gelişmiş yönetim ve merkezi log alabilme özellikleri ile donatılmış olarak geliyor. Ürünün kablosuz zamanlama özelliği sayesinde istenilen süre içerisinde kablosuz erişimin açık olması sağlanabiliyor.

1 GbE 10/100/1000 WAN Portu ve 4 GbE 10/100/1000 LAN Portu’na sahip cihaz, 300 Mbps’e kadar hız desteği sunabiliyor, 32 adete kadar MAC adresi filtreleyebiliyor. Üründeki Quality of Service (QoS) özelliği ise HD video, internet erişimi ve VoIP uygulamaları gibi farklı bant genişliğine ihtiyaç duyan uygulamaların önceliklendirilmesini sağlayarak her zaman en kaliteli iletimin gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.


IPv6 desteği ve “yeşil” tasarım...


IPv6 desteği bulunan cihaz, aynı zamanda kullanıcı dostu bir ara yüzle yüksek performans sağlıyor. SBG3300N Kablosuz Güvenlik Ağ Geçidi, ZyXEL’in tüm diğer ürünlerinde olduğu gibi, topluma ve çevreye karşı sorumluluk anlayışının bir parçası olan yeşil tasarım özelliklerine sahip.

Zyxel SBG 3300N 300Mbps ADSL2+ / VDSL2 Multi Wan Kablosuz çok fonksiyonlu Güvenlik Ağ Geçidi
Zyxel SBG 3300N 300Mbps ADSL2+ / VDSL2 Multi Wan Kablosuz çok fonksiyonlu Güvenlik Ağ GeçidiKOBİ seviyesindeki ofisler için ideal...

Evlerimizde her geçen gün internete bağlanan cihaz sayısı artmakta, aynı zamanda ev içerisindeki kablolu ve kablosuz ağ trafiğinin de en verimli bir şekilde çalışması gerekmekte. Öte yandan ağ ve internet üzerinde çalıştırılan uygulamaların Ağ ve DSL hız performansıyla en yüksek hızlarda istemcilere aktarılmasında Router’ın işlem performansı büyük önem arz etmekte. ZyXEL pazara sunduğu ürünü ile  bu alanda yeni bir ihtiyaç alanına çözüm üretiyor.

Günümüzde KOBİ’ler genellikle, giriş seviyesi modemler kullanıyor. İşlem kapasitesi büyük olan KOBİ’ler ise modemin yanı sıra ayrıca yüksek bedelli işlemci router’lar almadan hepsi bir arada çözümleri tercih edebiliyor. ZyXEL, içerdiği özel uygulamalar ve hepsi bir arada ürünleri ile kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarını da en iyi şekilde ve en ekonomik şartlarda karşılayabiliyor.  


Zyxel SBG 3300N Güvenlik Ağ Geçidi Özellikleri


* VDSL2/ADSL2+ dual mod bağlantı desteği
* IEEE 802.11n teknolojisi ile 300Mbps’e varan kablosuz bağlantı hızı
* L2TP, PPTP ve Eş zamanlı 20 x IPSec VPN özelliği
* 1*GbE WAN, 4*GbE LAN arayüzü ve 2*2.0 USB Portu
* DSL, EthernetWAN ve USB 3G Arayüzleri ile Çoklu-WAN bağlantı desteği
* Kullanıcı tarafından yapılandırılabilen Load Balancing/Failover özelliği
* Donanımsal olarak hızlandırılmış IPSec VPN desteği
* Arayüz gruplandırma/VLAN tagging desteği
* Çoklu SSID, SSID gizleme ve Guest SSID desteği
* 3G WAN yedekleme ve 3G üzerinden port yönlendirme desteği
* Güvenli kurumsal iletişimleriniz için SPI özelliğine sahip, DoS ataklarını engelleyebilen ve DDoS destekleyen Güçlü Güvenlik Duvarı
* IPSec VPN Failover/Fallback desteği
* Yapılandırılabilir DMZ
* MAC tabanlı URL/Kelime engelleme desteği
* Gelişmiş kullanıcı yönetimi ile merkezi log alabilme özelliği
* TR-069, TR-064, TR-104, TR-111 protokolleri ile uzaktan yönetim desteği
* USB  portu üzerinden güvenli dosya paylaşımı, bu dosyalara yerel ağ üzerinden güvenli erişim (USB bellek veya USB sabit disk)
* 256 adet ACL desteği
* 32 adet MAC adres filtreleme özelliği
* Etkin Bant Genişliği Yönetimi (QoS)
* IPv6 desteğiSizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum