Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Zyxel ES1100-24E 24 Port 10/100 Mbps Switch

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Zyxel ES1100-24E 24 Port 10/100 Mbps Switch Açıklaması

Zyxel 16 Port ES1100-16 10/100 Mbps Switch

ES1100 Serisi 24 portlu Autosense Özellikli Switch

Zyxel 24 Port ES1100-24E Serisi  FE Unmanaged Switch, KOBİ'lerin iş ağlarının performansını ve verimliliğini arttırması için tasarlanmıştır. Bu seri yüksek bant genişliği bağlantısı için sadece tak ve oynat kolaylığını sunmakla kalmaz aynı zamanda N-way auto-negotiation özelliği ile de ağda kendisine denk gelen noktalara mümkün olan en yüksek hızda bağlanır ve duplex modu otomatik olarak etkinleştirir. ES1100 Serisi, üstün enerji verimliliği ve Ethernet bağlantısı için tipik sese duyarlı ofis ortamları için idealdir.


 • Engellemesiz, kablo hızında aktarım
 • Otomatik MDI/MDI-X desteği
 • IEEE 802.3az uyumlu 
 • Sessiz çalışma için fansız tasarım 
 • IEEE 802.3x Akış kontrolü desteklenir
 • IEEE 802.1p CoS desteklenir

Auto-sense 10/100Mbps port otomatik olarak bağlandıgı bilgisayarın hızını algılar

24-port 10/100 Mbps 10/100 Mbps Ethernet Switch Autosense özelliği
Yüksek donanım gücü Plug-n-Play Auto MDI/MDI-X yuksek buffer , Mac ve anahtarlama gücüyle yüksek performanslı Network Ethernet iletişim çözümüdür

Avantajları
- Basit kullanım
Auto-sense 10/100Mbps port otomatik olarak bağlandıgı bilgisayarın hızını algılar Diğer HUB ve Switchlerle bağlantılarda MDI/MDI-X half
Full dublex özelliklerini algılar . hiçbir ek kablo modellemesi veya ayar yapmadan iletişimi sağlar..

- Auto-MDI/MDI-X
Auto-MDI/MDI-X Kablo iletişim pinlerini karşı HUB ın durumuna göre otomatik algılar. Düz ve çapraz kablo kullanımı zorunluluklarını tamamen
ortadan kaldırır.

- Flow Control Allows Fast and Reliable Connections
IEEE 802.3x standard-based flow kontrol özelliği ile switch çözümlerinde yaşanan trafik tıkanıklığı problemini tamamen ortadan kaldırmakta wirespeed dediğimiz duraksız iletim olanağı sağlamkatadır. Ayrıca Switch Portlarındaki yüksek Data buffer gücüyle büyük networklerede  kolaylıkla entegre olabilir. 200 Mbps full duplex olarak diğer server ve Swithlerle en yüksek performansla iletişim kurar.

- Desktop ve Rak Kabin İçin Esnek Dizayn
1U 19inch dizayna sahiptir Desktop ve Rack Kabin instalasyonu için idealdir.

Küçük Ağ Grupları için Makul Bir Performans ile IEEE 802.3az-uyumlu Anahtar

Çevreyle dost ağlar

Çevre bilinci yüksek ZyXEL ES1100 Serisi, yeni nesil ağ uygulamaları için kritik 10/100 Mbps Ethernet hızları sunar Aynı zamanda azaltılmış işletme giderleri için enerji tüketimini azaltan güçten tasarruf fonksiyonlarını da sunar.

 • Trafik tespiti — IEEE Energy Efficient Ethernet (EEE) uyumu 
  IEEE Energy Efficient Ethernet (EEE) özelliği otomatik olarak ağ trafiğini tespit eder ve güç tüketimini dinamik olarak ayarlar, anahtarın, düşük bağlantı kullanılan dönemlerde güç tüketimini azaltmasına olanak verir.
 • Aktif olmayan bağlantının tespit edilmesi
  Aktif olmayan bağlantıyı tespit etme fonksiyonu, aktif olmayan bağlantılar veya cihazlar tespit edildiğinde otomatik olarak güç tüketimini azaltır. ZyXEL ES1100 Serisi, bağlantının durumunda ve aktif ağ cihazı sayısına göre güç tüketimini ayarlayabilir.
 • Kablo uzunluğunun tespit edilmesi
  Bu çevreyle dost özellik, anahtarın otomatik olarak, bağlı Ethernet kablosunun uzunluğunu tespit etmesini ve güç tüketimini uygun şekilde ayarlamasını sağlar. Kablo uzunluğu ne kadar kısa ise, cihaz o kadar az enerji harcar. 

Fast Ethernet ortamları için sınıfının en iyisi çözüm

ES1100 Serisi, yönetilmeyen Fast Ethernet anahtarlarından oluşur, bu anahtarlar, masaüstü bilgisayarlarına Fast Ethernet bağlantılarını yapmak için pahalı olmayan çözümler sunar ve üstün bir performans elde ederler. ES1100 Serisi, yoğun bant genişliği kullanan uygulamalar için ideal bir çözümdür, örneğin yüksek çözünürlüklü fotoğraf iletimi, video/ses akışı ve indirme işlemleri ve server farm bağlantıları.

Daha iyi performans ve daha yüksek verimlilik

Fast Ethernet anahtarlarını içeren ES1100 serisi, ağ performansınızı ve verimliliğinizi arttırmak üzere tasarlanmıştır. N-way auto-negotiation özelliği ile ES1100 Serisi, ağda kendisine denk gelen noktalara mümkün olan en yüksek hızda bağlanır ve duplex modu otomatik olarak etkinleştirir.

Aktarım güvenilirliği

Paylaşılan 10/100 Mbps ağlarından farklı olarak ZyXEL ES1100 Serisi, trafik tıkanıklığını önlemek için bant genişliği tahsis eder. Duplex modu ile ES1100 Serisi, iki yönlü iletişimi etkinleştirerek, etkin bant genişliğini iki katına çıkarır. Kaydet ve ilet hizmeti gecikme oranını düşürür ve hatasız paket iletimini sağlar, ES1100 Serisinin tak ve oynat özelliği ve çoklu ağ protokolü de eskisine göre kurulumu ve yönetimi kolaylaştırır ve hızlandırır.

Her çalışma ortamına uygun esnek raf tipi montaj/duvar tipi montaj tasarımı ile masa üstü boyutu 

Gömme raf montaj braketleri ile masa üstü boyutundaki modeller sadece masa üstü ortamlarına uymaz aynı zamanda raflara da kolayca yerleştirilir. ZyXEL ES1100 serisi modeller, gerektiğinde kolayca duvara monte edilebilen duvar montaj aksesuarları ile birlikte tedarik edilir.


Zyxel 16 Port ES1100-16 10/100 Mbps Switch

Zyxel 24 Port ES1100-24E Özellikleri

Standartlara Uyum

 • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
 • IEEE 802.3u 100BASE-TX Hızlı Ethernet
 • IEEE 802.3x akış kontrolü ve geri basınç
 • IEEE 802.1p CoS
 • IEEE 802.3az EEE uyumlu

Sertifikasyon

Güvenlik

 • EN 60950-1
 • IEC 60950-1
 • EU RoHS uyumlu

Emisyon (EMC)

 • FCC Bölüm 15 (Sınıf A)
 • CE EMC (Sınıf A)

Çevresel Özellikler

 • Energy Efficient Ethernet for reduced power consumption in low-traffic periods
 • Dinamik güç çıkışı ayarı için aktif olmayan bağlantının tespit edilmesi
 • Ethernet kablolarının uzunluğuna göre güç tüketiminin ayarlanması
 • Güç açma/kapatma düğmesi ile cihazı kolayca kapatabilme özelliği
Zyxel 5 Port ES-105E Desktop 10/100 Mbps Switch
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum