Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Zyxel ES-108E 10/100 8 Port Switch

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Zyxel ES-108E 10/100 8 Port Switch AçıklamasıTemel Özellikler


• 8 ağ cihazına kadar kolay bağlantı için Tak-Çalıştır özelliği
• Kompakt tasarım
• Bağlantı durumunu ve kablo uzunluğunu otomatik olarak tespit ederek güçten tasarruf etme özelliği
• 8*10/100Mbps Ethernet portuEv kullanıcıları için Kolay ve Güvenilir Ağ Genişletme Özelliği
"VIP Portlar" ile birlikte tasarlanmış ES-108E 8 Portlu Masaüstü Hızlı Ethernet Anahtarı, kablolu ağ performansını arttırabilir ve öncelikli bant genişliği ile İnternette gezinti, çevrimiçi oyun, mültimedya veya tercih ettiğiniz diğer uygulamalara ilişkin deneyimlerinizi geliştirir.
Kompakt ve şık tasarım
ES-108E'nin şık ve kompakt metal muhafazası, her türlü çalışma ortamına uygundur. Ekonomik ve güvenilir bu seriler, ağ genişletme ihtiyaçlarınızı karşılamak için 8 port özelliği ile birlikte sunulur.
VIP portları üzerinden medya trafiği için optimum bant genişliğinin elde edilmesi
ZyXEL ES-108E, 3 adet "VIP" port sunacak şekilde tasarlanmıştır. Port tabanlı QoS özelliği ile ES-108E, oldukça yüksek yükleme kalitesi sunar. Kullanıcılar, önceliklendirilmiş bant genişliği ayarları ile İnternette daha kolay gezinerek, daha yüksek çevrimiçi oyun ve mültimedya akışı performansı elde ederler.
Birden fazla cihazı kolayca bağlayabilme özelliği
ES-108E, daha iyi performans ve verimlilik özellikleri sayesinde ev ağınızı genişletmek üzere tasarlanmıştır. N-way otomatik anlaşma fonksiyonu ile ES-108E, ağda kendisine denk gelen noktalara mümkün olan en yüksek hızda bağlanır ve full duplex modunu otomatik olarak etkinleştirir, depola ve yönlendir hizmeti de, gecikme sürelerini azaltır ve hatasız paket iletimi sağlar. Aynı zamanda PC, ağ depoları ve yazıcı sunucuları gibi cihazları, manüel konfigürasyona gerek olmadan ev ağınıza kolayca bağlayabilirsiniz.


ZyXEL ES-108E  8 Port 10/100 Mbps Switch


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum