Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Yüzüklerin Efendisi (Ciltli) Tek Cilt Özel Basım - J.R.R. Tolkien - Metis Yayınları

Yüzüklerin Kardeşliği / İki Kule / Kralın Dönüşü

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Yüzüklerin Efendisi (Ciltli) Tek Cilt Özel Basım - J.R.R. Tolkien - Metis Yayınları Açıklaması

Dünya ikiye bölünmüştür, denir Tolkien'ın yapıtı söz konusu olduğunda: Yüzüklerin Efendisi'ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar. 1997 ile birlikte, çok sayıda Türkiyeli okur da "okumuş olanlar" safına geçme fırsatı buldu. Kitabın Türkçe basımı Yüzüklerin Efendisi'ne duyulan ilginin evrenselliğini kanıtladı.

Yapıtın bu başarısını taçlandırmak için üç kısmı bir araya getiren bu özel, tek cilt edisyonu sunuyoruz. Hem hâlâ okumamış, "okuyacak olanlar" için, hem de bu güzel kitabın kütüphanenizde gelecek kuşaklara devrolacak kadar kalıcı olması için...

Yüzüklerin Efendisi yirminci yüzyılın en çok okunan yüz kitabı arasında en başta geliyor; bilimkurgu, fantazi, polisiye, best-seller ya da ana akım demeden, tüm edebiyat türleri arasında tartışmasız bir önderliğe sahip. Bir açıdan bakarsanız bir fantazi romanı, başka bir açıdan baktığınızda, insanlık durumu, sorumluluk, iktidar ve savaş üzerine bir roman. bir yolculuk, bir büyüme öyküsü; fedakarlık ve dostluk üzerine, hırs ve ihanet üzerine bir roman.
(Arka Kapak)
Yazar: John Ronald Reuel Tolkien
Yayın Evi: Metis Yayınları
Boyut: 15.0x22.0
Format: Kitap
Kalite: 3. Hamur Ciltli
Sayfa: 1015
ISBN: 9789753423472
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum