Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Yapı Market & Hırdavat

Yapı Market & Hırdavat

Vitrin
Bizim Önerdiklerimiz
Evde veya iş yerinde küçük tadilatlar, bahçe bakımı ve tamiratlar için yapı market ve hırdavat ürünlerine başvururuz. Matkap, Akülü vidalama, taşlama, testere, zımpara, kaynak makinesi, lehim havya, kanal açma makinesi, planya, zımba tabancaları gibi elektrikli el aletleri ufak tadilatlar yaparken en çok ihtiyaç duyacağımız aletler arasında yer alır. Makita, Bosch, Einhell, Dewalt, Black&Decker, Dbk, Optimum, Hitachi, Felisatti, Hitachi;Ryobi, skıl, Aeg, Kl, 3M, Roney, Skil, Max Extra, Macroza gibi elektrikli el aletleri markalarının ürünleri arasından ihtiyacınız olan parçayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yapı market ve hırdavat ürünleri içerisinde bulabileceğiniz başka ne gibi ürünler vardır? Avize sarkıt, abajur, aplik, lambader, ampul, priz, uzatma kablosu ve akü gibi aydınlatma ve elektrik ürünleri, Tornavida, pense, yankeski, kargaburnu, ıskarpela, mengene, çekiç gibi el aletleri, banyo ve tesisat ürünlerini de yapı market ve hırdavat içerisinde sayabiliriz. Bahçe bakımı, Peyzaj ve dekorasyonu için HızlıAl.com’un sunduğu ürün seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ağaç kesme motoru, çapa makinesi, tırpan motorları, çim biçme makinesi, bahçe sulama, bahçe aksesuarları ve bahçe mobilyaları gibi birçok bahçe ve bahçe bakımı ürününü bulabilirsiniz.

Rotowash, Lavor, Bosch, Makita, Karcher, Flora, Powerwash, Olmo Fantom, markalı endüstriyel temizlik aletleri ve ürünleri ile gerek duyduğunuz zemin temizleme makineleri, yıkama makineleri, köpük makineleri ve halı yıkama makinelerini bulabilirsiniz. Banyo, tesisat, mutfak tadilat ihtiyaçlarınızdan ufak tamiratlarda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi HızlıAl.com’da bulabilirsiniz.

Takım Çantası, Taşıma arabası Transpalet pas sökücü,yapıştırıcı ve bant gibi onlarca çeşit hırdavat ürünlerini de en uygun koşullarda Hızlıal.com dan temin edebilirsiniz.