Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Xtra Care Xtra Care Kediler İçin Vitaminli Pasta 100 gr

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Xtra Care Xtra Care Kediler İçin Vitaminli Pasta 100 gr Açıklaması

Xtra Care Vitamins Paste For Cat Kediler İçin Vitaminli Pasta 100 gr;

Kediler ve Köpekler için XtraCare Vitamin Macunu Vitaminler içeren Günlük Doğal Vitamin Takviyesi Daha sağlıklı ve aktif bir yaşam için. Ürün Tanımı: Bu yüksek kalorili multi-vitamin takviyesi ev hayvanınızın iştahının açılmasına yardımcı olur. Ve sağlıklı ve aktif bir yaşam sürdürmesi için, ihtiyaç duyduğu gerekli vitaminleri almasını sağlar.
İçindekiler: Patates nişastası, ( malt şurubu, bira mayası, lesitin), hurma çekirdeği yağı, Hindistan cevizi yağı ve hayvansal yağlar. AB katkıları: Potasyum sorbat, sitrik asit. Standart Analiz Değerleri: Protein %3.0, Yağ %34.4, Kül %1.2.
1 KG’ında içerilen Katkı Maddeleri: Vitamin A 50.000 IU; vitamin D3 (Kolkalsiferol) 2.000 IU; vitamin E (Alfa Tokoferol) 500 mg; vitamin C (Askorbik Asit) 980 mg, vitamin B1 (Tiyamin hidroklorür) 60 mg;vitamin B2 (Riboflavin) 60 mg.
Tavsiye edilen günlük kullanım: Kediler 4-6 gr* günde iki kez (veya gerek görülen miktarda);
Köpekler 8-18 gr* günde iki kez (vücut ağırlığına göre veya gerek görülen miktarda) * Tek seferlik sıkım = 2 gr. Tavsiye olunan günlük kullanım miktarı, günlük yemeğin ardından veya öncesinde direkt olarak verilebilir Macun, oldukça lezzetlidir ve ev hayvanınıza ödül olarak verilebilir. Taze ve temiz içme suyu, daima hazır bulundurulmalıdır. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi için, paketin altına bakın. Net Ağırlık: 100 gr.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum