Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Xerox 3025V_BI WorkCentre Tarayıcı/Fotokopi/Wi-Fi Yazıcı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Xerox 3025V_BI WorkCentre Tarayıcı/Fotokopi/Wi-Fi Yazıcı Açıklaması


Xerox 3025V_BI WorkCentre Wi-Fi Yazıcı

Yüksek üretkenliğe sahip Xerox WorkCentre 3025V_BI çok fonksiyonlu yazıcı birçok önemli ofis işlevini tek bir cihazda birleştirerek yazdırma, fotokopi ve tarama sağlar. Bireysel kullanıcılar veya küçük çalışma ekipleri için ideal, siyah beyaz çok fonksiyonlu yazıcıdır.

Xerox 3025V_BI WorkCentre Tarayıcı/Fotokopi/Wi-Fi YazıcıXerox 3025V_BI WorkCentre Çok İşlevli Wi-Fi Yazıcı

 • Yüksek etki. Hesaplı fiyat. USB ve tümleşik Wi-Fi'ye sahip WorkCentre 3025V_BI çok fonksiyonlu lazer yazıcıyı seçtiğinizde inanılmaz sonuçlara ve zengin standart özelliklere sahip olursunuz.
 • Küçük boy. Büyük baskı. Kendi sınıfındaki en küçük ebatlardan biri olan WorkCentre 3025V_BI alan kazandırır ve bazı ofis cihazı fonksiyonlarını kullanarak enerji tüketimini ve malzeme maliyetini azaltır.
 • Ekstra parça gerekmez. WorkCentre 3025 çok fonksiyonlu lazer yazıcı bir tane kolay değiştirilen, hepsi bir arada kartuş kullanarak sarf malzeme yönetimini basitleştirir ve malzeme değiştirmek için harcanan zamanı en aza indirir.

Her Yerden Kesintisiz Direk Erişim


 • Sezgisel Arayüz. Cihazın sezgisel ön panelini kullanarak günlük işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Karmaşık değildir. Çok fonksiyonlu yazıcıyı neresi uygunsa oraya yerleştirin; Xerox Kablosuz Kolay Kurulum, Wi-Fi ağınıza hızlı ve kolay bir şekilde bağlanmanıza yardım eder.
 • Doğrudan Wi-Fi. WorkCentre 3025V_BI çok fonksiyonlu yazıcı, mevcut bir kablosuz ağa gerek duymadan Wi-Fi özellikli cihazlara bağlanabilir. Doğrudan Wi-Fi; cep telefonlarının, tabletlerin ve dizüstü bilgisayarların çok fonksiyonlu yazıcıya doğrudan güvenli bağlantı yapmasını sağlar.
 • Seçenek çok. Fotokopi özellikleri; harmanlama, kimlik kartı fotokopisi, N-up, otomatik arka plan gizleme ve foto modlarını içerir.
 • Göze çarpmaz. Aklınızdan çıkmaz. Her zaman baskı işinin durumundan haberdar olabilir, toner seviyesini görebilir ve Xerox® CentreWare® IS ile bilgisayarınızdan hızlı bir şekilde online destek alabilirsiniz.


Xerox 3025V_BI WorkCentre Tarayıcı/Fotokopi/Wi-Fi Yazıcı
Xerox 3025V_BI WorkCentre Tarayıcı/Fotokopi/Wi-Fi Yazıcı
Xerox 3020V_BI Lazer Yazıcı ile Ofisteki İşlerin Üstesinden Gelin


 • Yüksek performans. WorkCentre 3025V_BI siyah beyaz çok fonksiyonlu lazer yazıcı ağır iş yüklerinin kolayca üstesinden gelir.

 • Daha az bekleme. Dakikada 20 sayfa gibi yüksek baskı hızları sayesinde beklemeye az, müşterilerinize çok vakit ayırırsınız.

 • Görsel olarak etkileyici. 600 x 600 dpi'ye varan baskı çözünürlüğünde geliştirilmiş görüntü kalitesine sahip metin ve grafikler, önemli baskı işlerine ciddi derecede görsel etki katar.

 • Artırılmış güç. 600 MHz güçlü işlemci ve 128 MB bellek ile tüm zorlu işleri hızlı ve etkili bir şekilde yapabilirsiniz.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum