Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Whiskas Konserve Yavru Tavuklu 200 Gr.

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Whiskas Konserve Yavru Tavuklu 200 Gr. Açıklaması

"Minik kediniz hayata başlarken hiçbir şey sağlıklı, dengeli bir yemek rejiminden daha önemli olamaz. Whiskas® Kuru Yavru ile, kediniz dayanılmaz çıtır çıtır bir lezzetle yemek zamanlarında ihtiyaç duyduğu her şeyi almış olur.
Ayrıca bu sayede kemiklerinin gelişmesi için kalsiyum, bedenen gelişmesi için protein ve organlarının sağlıklı çalışması için vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm doğal yağları ve mineralleri de almış olacak.
Whiskas Yavru Mama’da dışı kıtır kıtır, içi leziz sütle dolu parçacıklar vardır. Bu parçacıklar yavru kedinizin sağlıklı ve mutlu büyümesi için gerekli tüm besini içerir.

* Sağlıklı kemikler ve dişler için kalsiyum desteği sağlar.
* Hızlı büyümesini destekleyen protein içerir.
* Dengeli vitamin alımını destekler.
* Yavru kedinizin kolayca çiğneyebileceği parçacıklar içerir. "

"WHISKAS® TAVUKLU – YAVRU
Büyümekte olan yavru kedi ve hamile veya süt veren anne kediler için kuru tam mama.
İçindekiler: Tahıllar, Et ve et ürünleri (kahverengi parçacıklar %4 tavuk içerir), Sebze protein ekstraktları, Bitkisel ve hayvansal yağlar, Sebze kaynaklı ürünler, Mineral maddeler, Sebzeler (turuncu parçacıklar %4 havuç içerir, yeşil parçacıklar % 4 bezelye içerir) Kg Başına Katkı Maddeleri: Antioksidanlar, Renklendiriciler, Besin Katkı Maddeleri: A vitamini: 13850 IU, D3 vitamini: 1520 IU, E vitamini: 165 mg, Bakır sülfat pentahidrat: 28 mg, Mangan sülfat monohidrat: 25.6 mg, Potasyum iyodür: 2.3 mg, Çinko sülfat monohidrat: 114 mg Analitik Bileşenler (%): Protein 37, Ham Yağ 12, Ham Kül 8.5, Ham Selüloz 1.5, Kalsiyum: 1.2, Fosfor: 1.1, Taurin: 1380 mg/kg"

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum