Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk WDBLWE0040JCH-EESN

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk WDBLWE0040JCH-EESN AçıklamasıWD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk (WDBLWE0040JCH-EESN)Çift sürücü performansı

Bütün bir HD filmi 20 saniyenin altında aktarın. Tüm medya koleksiyonunuzu kolayca aktarmak için ihtiyaç duyduğunuz 290 MB/sn'ye kadar ulaşan ultra hızlara çıkın.

HD video için okuma hızları (MB/sn). 4 GB DVD film dosyalarına dayanan performans. WD tarafından yapılan performans testleri, 4 - 12 TB'lık sistemlerde 290 MB/sn'lik gerçek aktarım oranı ile sonuçlandı. Performans, işletim sistemi ve donanım yapılandırmasına bağlı olarak farklılık gösterebilir.


Devasa kapasite


Depolama hazineniz My Book Duo. 12 TB'a kadar kapasitesi sayesinde, tüm fotoğraf, video, müzik koleksiyonunuzu ve diğer önemli dosyalarınızı güvenli bir yerde düzenleyebilir ve depolayabilirsiniz.

WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk (WDBLWE0040JCH-EESN)
WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk (WDBLWE0040JCH-EESN)Sistem seviyeli yedekleme

My Book Duo, medya koleksiyonunuzu ve önemli dosyalarınızı korumaya yardım etmek için yerel, bulut ve sistem seviyeli yedekleme ile çoklu yedekleme seçeneği sunar.
Çoklu veri yönetimi seçenekleri

WD My Book Duo 4 TB Taşınabilir Disk; kutudan çıkar çıkmaz maksimum performans ve kapasite için RAID 0 ile önceden yapılandırılmıştır. Dilerseniz mümkün olan en iyi veri korumasını sağlamak için RAID 1 veya sürücüleri ayrı ayrı kullanmak için JBOD seçeneklerinden birini seçin. Doğru RAID donanımı, RAID birimlerini yönetmek için bağımsız bir CPU sunar ve azalan tıkanma ile gelişmiş veri yayma için bant genişliğini maksimum hale getirir.

WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk (WDBLWE0040JCH-EESN)
WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk (WDBLWE0040JCH-EESN)Şifre korumasıyla hızlı ve güvenilir

My Book Duo Taşınabilir Disk, mevcut veri şifrelemeleri içinde en güvenlisi olan 256 bit AES donanım şifrelemesi sunar. My Book Duo tüm medya koleksiyonunuz ve önemli dosyalarınızı yetkisiz kişilerin erişiminden korumak için ayrıca şifre koruması sunar.
Kapasitenizi genişletin ve çalışma alanınızı organize edin

My Book Duo,depolama kapasitenizi artırmak için bir başka sürücü bağlamanız ya da akıllı telefon, tablet veya diğer USB cihazlarınızı eş zamanlı şarj etmeniz için iki ek USB genişleme yuvası özelliğine sahiptir.

WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk (WDBLWE0040JCH-EESN)
WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk (WDBLWE0040JCH-EESN)WD Drive Utilities ile yapılandırın, yönetin ve tanılayın


Kontrolü elinize alın. Bu yazılım ile sürücü tanılamalarını yapabilir, RAID yapılandırmalarını yönetebilir, sürücünüzü silebilir ve biçimlendirebilir, sürücünüzü kaydedebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kurulumu kolay, kullanımı kolay


My Book Duo, Windows OS kullanıcıları için önceden formatlanan NTFS ile kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır. Sürücü ayrıca Mac OS X için de kolayca yeniden biçimlendirilebilir.

WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk (WDBLWE0040JCH-EESN)
WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk (WDBLWE0040JCH-EESN)
WD Red NAS sürücüleri ile ultra güvenilirlik


My Book Duo, RAID ortamlarında güvenilirlik ve optimum performans için tasarlanan ve test edilen, entegre WD Red ile birlikte gönderilir.

Kullanıcı tarafından bakımı yapılabilir


Depolama kapasitesini genişletmek için sürücünüzü yükseltmeye hazır mısınız? Bir düğmeye basit bir dokunuşla, kasa açılır ve yeni sürücüler kolaylıkla takılır. Hiç bir alet gerekmez.

WD My Book Duo 4TB 3.5" USB 3.0 RAID Taşınabilir Disk (WDBLWE0040JCH-EESN)


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum