Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

WD 3.5" 3TB Purple Intellipower Sata 3.0 64MB Cache Güvenlik Harddisk (WD30PURX)

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


WD 3.5" 3TB Purple Intellipower Sata 3.0 64MB Cache Güvenlik Harddisk (WD30PURX) AçıklamasıWD 3.5" 3TB Purple Intellipower Sata 3.0 64MB Cache Güvenlik Harddisk (WD30PURX)

  • 7/24 video kaydı için üretilmiştir
  • Daha iyi bir performans için AllFrame™ teknolojisi
  • 32 HD kameraya kadar destek sağlamak için tasarlanmıştırWD Purple Video Kayıt Depolaması, sekiz

adet sabit sürücü ve 32 adete kadar kamera

kullanan, 7/24 çalışan, her zaman açık, yüksek

çözünürlüklü güvenlik kamerası depolama

sistemleri için tasarlanmıştır. Özel AllFrame

teknolojisi, masaüstü sabit sürücülerinin

güvenlik sistemlerinde depolama olarak

yanlış şekilde kullanılması sırasında meydana

gelen hata görüntüsü sayısallaştırma ve video

kesintilerini azaltmak için ATA veri akışı ile

ortak çalışır.WD 3.5" 3TB Purple Intellipower Sata 3.0 64MB Cache Güvenlik Harddisk (WD30PURX)
Masaüstü sürücüler ve video kayıt sınıfı depolama


WD Purple video kayıt sınıfı depolamanın, geniş yelpazede güvenlik sistemleri ile uyumluluğu test edilmiştir. Bu sürücüler, zorlu 7/24 açık, yüksek çözünürlüklü video kayıt ortamları için tasarlanmayan standart masaüstü sürücülerinin yerine kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Masaüstü sürücüler yalnızca kısa aralıklarda çalıştırmak için tasarlanmıştır ve tipik bir video kayıt uygulamasında bulunan yüksek sıcaklık dalgalanmaları ve ekipman titreşimlerine dayanacak şekilde üretilmemiştir.

WD Purple güvenlik kaydı ile arttırın


WD Purple güvenlik kaydı sınıfı sabit sürücüler, kare kaybını azaltmak, video oynatımını geliştirmek ve desteklenen sürücü yuvası sayısını arttırmak için ATA veri akışı ile ortak çalışan AllFrame teknolojisine sahiptir. AllFrame, masaüstü sabit sürücülerin güvenlik sistemlerinde yanlış bir şekilde depolama amaçlı kullanıldığında, yaygın olarak meydana gelen video kesintilerini azaltır. Bir olay meydana geldiğinde ve güvenlik kayıtlarınızın geri alınması gerektiğinde, eksik karelerin ve video kayıt kaybı olması ciddi bir sorundur. WD Purple, AllFrame ile birlikte önemli video kayıtlarının yürütülmesi ve incelenmesi sırasında beklediğiniz güveni verir.

Kamera sistemleri ile uyumlu çalışmak için tasarlanmıştır


WD Purple video kayıt sabit sürücüleri, yeni ya da mevcut video kayıt sisteminize sorunsuzca entegre edilebilmesi için endüstri lideri kasa ve yonga seti üreticileri ile uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. Hangi güvenlik kamerası depolaması sürücüsünün size uygun olduğunu öğrenmek için uyumluluk selektörüne bakın.

32'ye kadar HD kamera için optimize edilmiş performans


WD Purple sabit sürücüler,gelecekte güvenlik sisteminizi yükseltme ve genişletme esnekliği sunan, 32 adede kadar yüksek çözünürlüklü video kayıt kamerasını destekleyecek şekilde optimize edilmiştir.

Daha düşük güç tüketimi


Yüksek sıcaklığın bulunduğu,her zaman açık video kayıt ortamlarında düşük güç tüketimi önemlidir.Özel IntelliSeek™ teknolojisi ile WD Purple sürücüler, sürücülerin daha çabuk aşınmasına ve hasar görmesine neden olan güç tüketimi, gürültü ve titreşimi azaltan optimum arama hızlarını hesaplar. Yüksek güvenlik kamerası depolama sınıfı bir sürücüye yatırım yaptığınızda, daha uzun bir süre boyunca avantajlarının tadını çıkarırken daha az endişe duyarsınız.Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum