Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Viewsonic 24" VG2438SM 5ms (Analog+DVI+Display) Geniş Ekran Led Monitör

Ücretsiz Kargo

 • 1920x1200 Çözünürlük
 • 24" Ekran Boyutu
 • 5 ms Tepki Süresi
 • Led Panel
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
1.589,28 TL


Viewsonic 24" VG2438SM 5ms (Analog+DVI+Display) Geniş Ekran Led Monitör AçıklamasıSuperClear® Teknolojisi ile Daha Kaliteli ve Geniş Görüş Açışı


SuperClear Teknolojisinin öne çıkan en önemli özelliği akıcı renk kalitesi, 1000:1 yüksek kontrast oranı ve geniş görüş açısı sunmasıdır. 178 derece yatay ve dikey olarak sunduğu geniş görüş açışı, keskin ve daha net görüntü oluşturması, yüksek parlaklık değerleriyle bu sağlaması bu teknolojiyi benzersiz kılmaktadır. SuperClear Teknolojisinin faydaları akıcı renk kalitesi, yüksek kontrast oranı ve geniş görüş açısı sunmasıdır.SuperClear Panele sahip monitörlerin başlıca

- Fotoğrafçılar,
- Grafik tasarımcılar,
- Oyun,
- Multimedya ve eğlence uygulamaları için ideal seçimdir.Viewsonic 24" VG2438SM 5ms Geniş Ekran Led Monitör
Viewsonic 24" VG2438SM 5ms Geniş Ekran Led Monitör
DisplayPort ve USB portları ile Geniş Bağlantı Seçenekleri


VG2438Sm, sahip olduğu display portu sayesinde hem sesi hemde görüntüyü tek kablodan aktararak en iyi görüntü ve ses kalitesini bir arada sunar. Display port desteği tüm multimedya ve video prodüksiyon cihazlarından profesyonel grafik cihazlarına kadar geniş bir bağlantı seçeneği sunar. DVI ve VGA bağlantıları ile farklı cihazlara bağlantı imkanı sunan VG2438Sm, ayrıca 4xUSB3.0 portları ile çevre birimlerini de kolaylıkla bağlanabilir.

 Ergonomik Tasarım ile Konforlu Kullanım


VG2438Sm monitör, en üst düzeyde rahatlık ve konforu elde etmeniz için tasarlanmıştır. Oturduğunuz sandaye ve masanın yüksekliğine göre VG serisi monitörünüzü 100mm aşağı veya yukarı ayarlayabilir ve -5° ~ +37° kadar öne veya arkaya eğebilirsiniz. Bunun yanı sıra çalıştığınız dökümana göre ekranınızı 0 - 90° (Pivot) yatay dikey eksende arasında bir açıda çevirebilirsiniz. Ekran kartınızın üzerinden gerekli ayarları yaparak görüntünün dik olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kendi etrafında 360° dönebilmesi sayesinde masanızda istediğiniz yöne çeviribilirsiniz.

Viewsonic 24" VG2438SM 5ms Geniş Ekran Led Monitör
Viewsonic 24" VG2438SM 5ms Geniş Ekran Led Monitör
16:10 Görüntü Oranı ile Daha Geniş Çalışma Alanı


Genişletilmiş 16:10 Görüntü Oranı ve 1920x1200 çözünürlük ile geniş çalışma alanı sayesinde daha etkili bir görüş alanı sunar. Böylece tek bir ekranda birden fazla döküman, web sayfası, tasarım dosyası gibi farklı içerikler açabilirsiniz.

Flicker-Free (Titreşimsiz) Ekran Teknolojisi ile Göz Yorulmalarına Son


İster iş, ister eğlence amaçlı olsun uzun süre bilgisayar kullanımı göz yorulmaları, yakın mesafe görüş sorunu, baş ağrısı, bulanık görüş, göz sulanmaları gibi sorunları tetiklemektedir. Monitörlerin hızlı yenilenme oranları nedeniyle oluşan titreşimlerin insan gözüyle farkedilmesi zordur. Standart monitörlerde titreşim açık bir şekilde farkedilmektedir. Geleneksel flicker-free (Titreşimsiz) monitörler, kullandıkları Sinyal Genişlik Modülasyonu (Pulse Width Modulation) (PWM) ve yüksek frekanslı arka aydınlatmalar ile kullanıcıya titreşimsizlik hissi verir. Fakat ViewSonic geliştirdiği titreşimsiz monitör teknolojisi (Flicker-Free) ile LED arka aydınlatma üzerinden titreşimlerin azaltılmasıyla ve düzenli olarak güç kaynağı üzerinden düzenlenmesi nedeniyle her parlaklık seviyesinde gerçek titreşimsiz monitör deneyimi sunar.

 Viewsonic 24" VG2438SM 5ms Geniş Ekran Led Monitör
Viewsonic 24" VG2438SM 5ms Geniş Ekran Led Monitör
50M:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı


Monitörün etkileyici özelliklerinden birisi de arka aydınlatma lambaları tam karanlık seviyesine kadar düşürek, örneğin izlediğiniz film veya oyunlardaki karanlık sahnelerin daha net ve akıcı olarak görmenizi sağlar. Bir monitördeki kontrast oranı beyaz ile siyah arasındaki orandır. LCD Monitörlerin aydınlatma lambalarının parlaklığı sadece belirli bir orana kadar düşürülebildiğinden dolayı bu değer herzaman düşüktür. LED monitörler ise arka aydınlatmasında kullanılan her bir lambayı tek tek tamamen söndürebilme yeteneğine sahip olmaları sayesinde, kullanıcıya her zaman gerçek siyah rengini ve bunun getirisi olarak daha yüksek görüntü kalitesi sunarlar.

ViewMode Renk Yönetimi ile Daha Akıcı Renkler


ViewSonic 'in geliştirdiği dahili renk yönetim sistemi ile yüksek standartlarda renk akıcılığı ve beyaz renk dengesi sağlaması sayesinde üstün renk kalitesi elde edersiniz. ViewSonic geliştirdiği ViewMode özelliği sayesinde en iyi renk kalibrasyonunu sizin için yaparak bünyesinde bulunan farklı renk senaryoları ile ( Oyun, Film, Web, Metin ) size istediğiniz şekilde kullanma özgürlüğü sunar.

Viewsonic 24" VG2438SM 5ms Geniş Ekran Led Monitör
Viewsonic 24" VG2438SM 5ms Geniş Ekran Led Monitör
Blue Light Filter Teknolojisi ile Daha Rahat Kullanım


Uzun süre monitör kullanımları gözlerde yorgunluğa neden olur. Bunun nedenlerinden birisi, renklerin doğru ayarlanmasıdır. Blue Light Filter teknolojisi size, ister multimedya ister iş çalışmalarınızda, ortama göre mavi renk ayarı yapabilmenizi ve uzun süreli kullanımlarda göz yorgunluğunun önüne geçerek daha rahat kullanım imkanı sunmasıdır.Diğer Özellikler
 • Dikey Fekans
  178°
 • Yatay Frekans
  178 Derece
 • Panel
  Led
 • Güç Tüketimi
  22W
 • Konnektör
  D-Sub, DVI-D, Display Port
 • Statik Kontrast
  1000:1
 • Dinamik Kontrast
  50.000.000:1
 • Tepki Süresi
  5 ms
 • Parlaklık (cd/m2)
  250 cd/m2
 • Multimedya
  2x2W Stereo Hoparlör
 • Nokta Aralığı
  -
 • HDMI Girişi
  Yok
 • WideScreen
  Var
 • Renk
  Siyah
 • Marka
  Viewsonic
 • Çözünürlük
  1920x1200
 • Garanti Süresi
  36 Ay
 • Vesa Uyumluluğu
  Var
Ekran Özellikleri
 • Ekran Boyutu
  24"
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum