Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Viewsonic 24" TD2420 5ms (Analog+DVI+HDMI) Geniş Ekran Dokunmatik Monitör

Çoklu Dokunmatik LED Ekran

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Viewsonic 24" TD2420 5ms (Analog+DVI+HDMI) Geniş Ekran Dokunmatik Monitör AçıklamasıViewsonic 24" TD2420 5ms Geniş Ekran Dokunmatik Monitör
Öne Çıkan Özellikler


24" Çoklu Dokunmatik Ekran ve İnteraktif Kalem Destekli 1920 x 1080 Full HD Monitör
8H Çizilmeye Dayanıklı Sert Yüzeyli
-5°/+20° Eğilme Özelliği ile Ergonomik Tasarım
1000:1 Statik Kontrast & 20.000.000:1 Dinamik Kontrast Oranı
HDMI & DVI-D & VGA Girişleri
Dahili SRS Premium Sound Dahili Hoparlörler ile Daha Net Ses
VESA Duvara Monte Uyumluluğu
ENERGY STAR ve EPEAT Gümüş Enerji Tasarrfu Sertifikaları
3 Yıl Garanti

Dayanıklı Çoklu Dokunmatik Ekran


TD2420 Çoklu dokunmatik monitör ile akıllı telefon ve tabletlerdeki gibi ekrana dokunarak resimlerinize bakabilir, belgelerinizi düzenleyebilir ve internette gezinebilirsiniz. 8H çizilmeye dayanıklı sert yüzeyli ekranı sayesinde kaliteli ve yüksek performanslı dokunmatik deneyimi sunar. Çoklu dokunmatik ekranı sayesinde 2 parmağınızla belgelerinizi döndürebilir, büyütüp küçültebilir veya üzerlerine tıklayıp sürükleyebilirsiniz.

Viewsonic 24" TD2420 5ms Geniş Ekran Dokunmatik Monitör
Çoklu Dokunmatik Ekran ve Farklı Kullanım Alanları


TD2420 çoklu dokunmatik ve Full HD ekranı ile size birçok farklı kullanım alanına uygundur. İster kişisel ev eğlencesi olarak yüksek kontrast oranı ile akıcı ve canlı görüntülerle film izleyin, resimlerinizi düzenleyin, ister yüksek çözünürlük desteği ile kurumsal çözümler için kullanın. Bu alanlardan bazıları;
POS Cihazları
Kiosk ve Bilgi Masaları
Eğitim Kurumları
Ev Eğlencesi ( Video, film, oyun )
Mağaza içi ürün tanıtımı

Viewsonic 24" TD2420 5ms Geniş Ekran Dokunmatik Monitör
Geniş Bağlantı Seçeneği


TD2420 USB HID sürücü desteği ile size mükemmel bir dokunmatik ekranda Windows 8 deneyimi yaşabilirsiniz. Ayrıca HDMI, DVI ve VGA bağlantı seçenekleriyle ister multimedya cihazları yada bilgisayarınızı bağlayabilirsiniz.


Full HD 1080p Çözünürlük


TD2420 Çoklu Dokunmatik monitör 24" geniş ekranı ile 1920x1080 çözünürlük desteği ile birlikte gelmektedir. Birçok çevre biriminin Full HD çıkış desteği ile geldiği günümüzde, daha geniş renk seçeneği ve titreşimsiz net görüntü kalitesini istediğiniz cihaz ile birlikte kullanarak eşsiz görüntünün keyfine varabilirsiniz.


Viewsonic 24" TD2420 5ms Geniş Ekran Dokunmatik Monitör
Viewsonic 24" TD2420 5ms Geniş Ekran Dokunmatik Monitör
20,000,000:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı


TD2420 çoklu dokunmatik monitörün etkileyici özelliklerinden birisi de arka aydınlatma lambaları tam karanlık seviyesine kadar düşürek, örneğin izlediğiniz filmlerdeki gece sahnelerinde karanlığı daha net olarak görmenizi sağlar. Bir monitördeki kontrast oranı beyaz ile siyah arasındaki orandır. LCD Monitörlerin aydınlatma lambalarının parlaklığı sadece belirli bir orana kadar düşürülebildiğinden dolayı bu değer herzaman düşüktür. LED monitörler ise arka aydınlatmasında kullanılan her bir lambayı tek tek tamamen söndürebilme yeteneğine sahip olmaları sayesinde, kullanıcıya her zaman gerçek siyah rengini ve bunun getirisi olarak daha yüksek görüntü kalitesi sunarlar.

sRGB Renk Düzeltme Teknolojisi


Akıcı ve tutarlı renk diagramları profesyonel grafik tasarımcıları, video editing işiyle uğraşan çalışanlar ve farklı profesyonel alanlar için çok önemli bir ihtiyaçtır. Dahili olarak bünyesinde gelen sRGB renk düzeltme teknolojisi ile TD2420 Çoklu Dokunmatik monitörler zengin renk seçeneğini sunarak en üst düzeyde kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

Viewsonic 24" TD2420 5ms Geniş Ekran Dokunmatik Monitör
Viewsonic 24" TD2420 5ms Geniş Ekran Dokunmatik Monitör
SRS Premium Sound ile Kristal Netliğinde Ses Deneyimi


Ses teknolojileri konusunda sektör lideri partnerlerimizden olan SRS Labs ile birlikte geliştirilen SRS Premium Sound desteği sağlayan dahili hoparlörleri ile TD2420 size daha keyifli video ve film izleyebilmeniz için kristal netliğinde ses deneyimi sunar. Böylelikle derin bass sesleri duymanıza imkan sağlayarak daha doğal ve etkileyici geniş bir ses alırsınız. SRS Premium Sound yazılımı kutu içerisinde gelen hızlı kurulum CD'si içerisinde bulunmaktadır. Bu yazılımı kurarak daha net iyi ses kalitesi alabilirsiniz.

VESA Duvar Askı Tasarımı


Farklı kullanım alanlarında en uygun şekilde monte edilemek için tasarlanan TD2420 çoklu dokunmatik monitör, 100x100 mm 'lik VESA duvar askı yuvaları ile monitörünüzü duvara veya herhangi standın üzerine 4 adet vida yardımıyla kolaylıkla asmanızı sağlar. Bu tasarım ile çok geniş bir kullanım alanına sahip TD2420 hastanelerde, okullarda ve ofislerde farklı ihtiyaçlara en ergonomik çözümü sunmaktadır.

Viewsonic 24" TD2420 5ms Geniş Ekran Dokunmatik Monitör


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum