Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Viewsonic 23" VX2363SMHL-W 2ms (Analog+HDMI+MHL) Full HD IPS Led Monitör

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Viewsonic 23" VX2363SMHL-W 2ms (Analog+HDMI+MHL) Full HD IPS Led Monitör AçıklamasıDünyanın ilk 23" Full HD LED SuperClear® IPS Panel 2ms Tepki Süreli Monitörü


ViewSonic VX2363Smhl-W, 23" (23" görülebilir) 1920x1080 Full HD LED ekranı ve 2MS tepki süresi ile oyunlar ve multimedya eğlencesi için tasarlanmış olup en hızlı sahnelerde bile akıcı ve yumuşak görüntü geçişlerini sağlamaktadır. ViewSonic özel görüntüleme teknolojisi SuperClear® IPS Paneli ile hem daha geniş görüş açısı hem de üstün netlikte görüntü sunmasının yanında, 50.000.000:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı ve ClearMotiv™ teknolojisinin sunduğu 2MS tepki süresi ile filmler, oyunlar ve diğer uygulamalar için en iyi görüntü performansını sunuyor. MHL bağlantısı ile mobil cihazları geniş ekrana aktarabilme özelliğinin yanı sıra, HDMI ve VGA girişleri ile geniş bağlantı seçenekleri ile sahip olduğu dahili hoparlörleri ile film ve oyunlar için ideal ses deneyimini de beraberinde getiriyor. 100x100mm VESA duvara monte tasarımına sahip VX2363Smhl-W, ince çerçeveli tasarım ile tüm oyun ve video eğlencesi gereksinimleriniz için en şık çözümü sunuyor.

Öne Çıkan Özellikler
23" Full HD 1920 x 1080 Çözünürlük
SuperClear IPS LED ekranı ile 178/178° Geniş Görüş Açısı, Yüksek Akıcı Renk ve Görüntü Kalitesi
2MS Tepki Süresi ile Akıcı ve Net Görüntü Kalitesi
MHL 2.0 Bağlantı Desteği
1000:1 Statik Kontrast Oranı
50.000.000:1 Dinamik Kontrast Oranı
250 Nits Parlaklık ile Daha Net Görüş
Dahili Hoparlörler ile Etkileyici Ses Deneyimi
MHL, HDMI ve VGA Girişleri ile Geniş Bağlantı Seçenekleri
İnce Çerçeveli Beyaz Şık Panel Tasarımı
Eco-Mod ile %25 oranında Enerji Tasarrufu
Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter Teknolojileri ile Rahat ve Uzun Kullanım İmkanı
VESA Duvara Monte UyumluluğuViewsonic 23" VX2363SMHL-W 2ms Full HD LED IPS Panel Monitör
SuperClear® Teknolojisi ile Daha Kaliteli ve Geniş Görüş Açışı


SuperClear Teknolojisinin öne çıkan en önemli özelliği akıcı renk kalitesi, yüksek kontrast oranı ve geniş görüş açısı sunmasıdır. 178 derece yatay ve dikey olarak sunduğu geniş görüş açışı, keskin ve daha net görüntü oluşturması, yüksek parlaklık değerleriyle bu sağlaması bu teknolojiyi benzersiz kılmaktadır. IPS Panel Teknolojisinin faydaları akıcı renk kalitesi, yüksek kontrast oranı ve geniş görüş açısı sunmasıdır. IPS Panele sahip monitörlerin başlıca
Fotoğrafçılar,
Grafik tasarımcılar,
Hastaneler ve muayenehanler,
Oyuncular,
Multimedya ve eğlence uygulamaları için ideal seçimdir.

Viewsonic 23" VX2363SMHL-W 2ms Full HD LED IPS Panel Monitör
ClearMotiv™ Teknolojisi ile 2MS Tepki Süresi ile Herşey Daha Net


Bir monitördeki tepki süresi piksellerin siyahtan beyaza ve tekrar siyaha dönmesini mili saniye (MS) cinsinden belirlenmesidir. En düşük rakamlar bu süresinin kısalığını ve kalitesini gösterir. Özellikle yarış oyunları veya hareketli sahneler içeren filmlerde görüntülerin hızlı değişmesi sonucu oluşan çizgilenmeler ve ghosting ( hayalet görüntü efekti ) etkilerinin azaltması ile daha akıcı ve yumuşak görüntü geçişleri sağlarlar. Genel olarak kabul edilebilir LED monitör tepki süreleri 5 ila 14MS aralığındadır. Tepki süresi değeri küçüldükçe, hareketli görünütülerdeki netlik ve akıcılığın artması sonucu, yüksek tepki süreli monitörler oyuncu ve film tutkunları için vazgeçilmez bir deneyim oluşturmaktadır. ViewSonic VX2363Smhl-W sahip olduğu ClearMotiv™ Teknolojisi ile 2MS gibi inanılmaz tepki süreleri sunarak en kaliteli ve net görüntüyü sunar.

Viewsonic 23" VX2363SMHL-W 2ms Full HD LED IPS Panel Monitör
Çok Fonksiyonlu MHL Bağlantısı ile Geniş Bağlantı Seçenekleri


Dahili olarak gelen MHL bağlantısı sayesinde VX2363Smhl-W, tablet ve akıllı telefon gibi mobil cihazlarınızı kolayca 23" 'lik geniş ekrana bağlayarak içeriğinizi geniş ekranda yönetmenize olanak sağlar. Mobil cihazınızdaki film veya oyununun Full HD olarak geniş ekranda keyfini sürerken aynı anda cihazını da şarj edebilirsiniz.

Viewsonic 23" VX2363SMHL-W 2ms Full HD LED IPS Panel Monitör
Viewsonic 23" VX2363SMHL-W 2ms Full HD LED IPS Panel Monitör
Full HD 1080p Çözünürlük ve Üstün Piksel Performansı


ViewSonic VX2363Smhl-W 1920x1080p Full HD çözünürlük ve en üstün piksel performansını sunmak için tasarlanmıştır. En temiz görüntü netliği ile ister oyun oynarken ister bol aksiyonlu filmleri izlerken size en canlı ve kaliteli görüntüyü sunar. Göz yorgunluğunu azaltmak için tasarlanan 16:9 geniş ekran piksel yerleşimi ile uzun süreli kullanımlarda bile göz yorgunluğunuzu azaltır.

Çift HDMI ile Geniş Bağlantı Seçenekleri


HDMI bağlantısı ile birlikte tüm Blu-Ray oynatıcı, masaüstü veya dizüstü bilgisayar veya PlayStation® 3 ve XBOX 360® gibi oyun konsollarındaki görüntü kalitesini hayatımızın her anına taşıyabiliyor olduk. VX2363Smhl-W sahip olduğu çift HDMI ve VGA girişleri sayesinde dilediğiniz kaynaktan kaliteli görüntü ve ses taşıyabilirsiniz.

Viewsonic 23" VX2363SMHL-W 2ms Full HD LED IPS Panel Monitör
Oyun Modu ile Daha Akıcı Görüntüler


Oyun Modu, karanlık görüntüler için bile yüksek kontrast oranı sunarak gelişmiş görünürlük ve ayrıntı sağlar. Monitör üzerinde hazır olarak gelen oyun modu sayesinde bir oyun esnasında en karanlık sahnelerinde bile rakiplerinizin her hareketini daha kolay algılayabilirsiniz.

Viewsonic 23" VX2363SMHL-W 2ms Full HD LED IPS Panel Monitör
Flicker-Free (Titreşimsiz) Ekran Teknolojisi ile Göz Yorulmalarına Son


İster iş, ister eğlence amaçlı olsun uzun süre bilgisayar kullanımı göz yorulmaları, yakın mesafe görüş sorunu, baş ağrısı, bulanık görüş, göz sulanmaları gibi sorunları tetiklemektedir. Monitörlerin hızlı yenilenme oranları nedeniyle oluşan titreşimlerin insan gözüyle farkedilmesi zordur. Standart monitörlerde titreşim açık bir şekilde farkedilmektedir. Geleneksel flicker-free (Titreşimsiz) monitörler, kullandıkları Sinyal Genişlik Modülasyonu (Pulse Width Modulation) (PWM) ve yüksek frekanslı arka aydınlatmalar ile kullanıcıya titreşimsizlik hissi verir. Fakat ViewSonic geliştirdiği titreşimsiz monitör teknolojisi (Flicker-Free) ile LED arka aydınlatma üzerinden titreşimlerin azaltılmasıyla ve düzenli olarak güç kaynağı üzerinden düzenlenmesi nedeniyle her parlaklık seviyesinde gerçek titreşimsiz monitör deneyimi sunar.

Viewsonic 23" VX2363SMHL-W 2ms Full HD LED IPS Panel Monitör
Blue Light Filter Teknolojisi ile Daha Rahat Kullanım


Uzun süre monitör kullanımları gözlerde yorgunluğa neden olur. Bunun nedenlerinden birisi, renklerin doğru ayarlanmasıdır. Blue Light Filter teknolojisi size, ister multimedya ister iş çalışmalarınızda, ortama göre mavi renk ayarı yapabilmenizi ve uzun süreli kullanımlarda göz yorgunluğunun önüne geçerek daha rahat kullanım imkanı sunmasıdır.

 

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
  • Ayakları takarken dikkat edin.. 26.03.2015
    Ayak ve ayak tabanı monte ettikten sonra monitörü üzerine bırakmak suretiyle monitörü yerleştirin..Monitörü yere yatırıp takmaya çalışmayın arkadaki çentiği kırabilirsiniz..Monitörün tek kötü yanı 2 ms ayarladığınız leke yada iz tabir edilen görüntülerin oluşması...Maalesef ister Asus olsun ister ViewSonic bu başınıza gelebilir IPSlerde...
    İSA KATIRCI
    Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
    Evet :1 Hayır :2