Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

ViewSonic 19.5" VG2039M-LED 5ms (Analog+DVI+Display) LED Monitör

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


ViewSonic 19.5" VG2039M-LED 5ms (Analog+DVI+Display) LED Monitör Açıklaması


Yüksek Çözünürlük Kalitesini Ergonomik Tasarım Farkıyla Keşfedin

ViewSonic VG2039m-LED Monitör, kurumsal çözümler için ideal 1600x900 çözünürlük ve yükselik ayarı, dönme ve eğilme özellikleri ile tamamen ergonomik olarak tasarlanmıştır. DisplayPort, DVI-D, VGA ve USB bağlantı noktalarını içeren çok yönlü giriş seçenekleri, çoklu görev yürütme için esnek bağlantı sağlar. VESA montajı tasarımına sahip bu ekran bir duvara veya herhangi bir VESA uyumlu monitör standına monte edilebilir. Dahili stereo hoparlörlerle birlikte ince çerçeve tasarımı, VG2039m-LED, masaüstünüzde alan tasarrufu sağlamanın yanı sıra, verimli LED arka aydınlatma ve ViewSonic'in özel ECO modu ile enerji kullanımında da %50'ye kadar tasarruf sağlar. ViewSonic’in sektör lideri piksel performansı ilkesi ve 3 yıl garanti ile VG2039m-LED monitörler hem profesyonel grafik ile uğraşan kullanıcılar hem de okullar, hastaneler ve kurumsal firmalar için en iyi çözümleri sunmaktadir.
3 Yıl Kapıdan Kapıya Garanti


 • 16:9 Görüntü Boyutu ve 1600 x 900 Çözünürlük
 • Ergonomik Tasarım ile kolay kullanım
 • -- (0 - 135 mm) Yükseklik Ayarı Yapabilme
 • -- (360°) Kendi Etrafında Dönebilme
 • -- (-5°/+20°) Eğilme özelikleri ile ergonomik tasarım
 • 1000:1 Statik Kontrast Oranı
 • 20.000.000:1 Dinamik Kontrast Oranı
 • 170° Yatay ve 160° Dikey Açıdan Daha Geniş Görüş Açısı
 • 250 Nits Parlaklık ile Daha Net Görüş
 • 5 Ms Tepki Süresi ile Daha Akıcı Görüntü
 • Display Portu, DVI-D (HDCP Destekli) & VGA Girişleri
 • 2 adet USB Portu
 • 2W x 2Dahili Hoparlör ile Daha Net Ses Deneyimi
 • VESA Duvara Monte Uyumluluğu
 • 3 Yıl Kapıdan Kapıya Garanti
  • 3 Yıl En İyi Piksel Garantisi

LED Monitörün Faydaları Nelerdir?


LED Monitör kavramı genel anlamda LCD panel ve LED arka aydınlatma terimlerini kapsar. Tipik LCD monitörler ışık kaynağı olarak soğuk katot florasan lambaları 
( Cold Cathode Flourescent Lambs ( CCFL ) ) kullanırlar. LED arka aydınlatmalı monitörler ise, çift kutuplu ışık kaynağı ( Light Emitting Diodes ) kullanır. Çevre dostu olarak tanımlanan LED arka aydınlatmalı monitörlerin faydaları;

 • LCD monitörlere göre %40 oranında enerji tasarrufu sağlarlar
 • Yüksek Dinamik Kontrast Oranı sayesinde daha derin siyah ve daha zengin renk yelpazesi elde edilir
 • Civa kullanılmayan yapısı ile çevreye zarar vermez
 • Düşük Elektro Manyetik etkileşimi vardır ( EMI )
 • Daha ince ve daha hafif tasarıma sahiptir


Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga MonitörNeden 250 Nits Parlaklık?


250Nits yani 250cd/m² tipik parlaklığa sahip LED arka aydınlatmalı monitörler, 200 nits parlaklık oranına sahip monitörlere göre daha geniş görüş açısı ve daha keskin görüntü kalitesi sunarlar. 250 nits parlaklık oranına sahip monitörler yatayda 170° ve dikeyde 160° 'lik geniş görüş açısı sunarak her yönden daha net ve geniş görüş açısı yakalamanızı sağlar*. Bu özellik sayesinde ister ofisler gibi aydınlık, ister ev daha loş ışığa sahip ortamlarda sadece tek bir açıdan bakmak zorunda kalmadan ve farklı açılardan da görüntünün keyfine varabilirsiniz.

* 1000:1 Statik kontrast oranı 250 nits parlaklık yatayda 170° ve dikeyde 160° görüş açısı verir.

700:1 statik kontrast oranı 200 nits parlaklık oranı genel olarak 90° yatay ve 65° dikey görüş açısı vermektedir.


Ergonomik Tasarım


VG2039m-LED monitör, en üst düzeyde rahatlık ve konforu elde etmeniz için tasarlanmıştır. Oturduğunuz sandaye ve masanın yüksekliğine göre VG serisi monitörünüzü 135mm aşağı veya yukarı ayarlayabilir ve 20° kadar öne veya arkaya eğebilirsiniz. Ayrıca Kendi etrafında 360° dönebilmesi sayesinde masanızda istediğiniz yöne çeviribilirsiniz.

Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga MonitörDisplay Port ile Yüksek Görüntü Kalitesi


VG2039m-LED sahip olduğu display portu sayesinde hem sesi hemde görüntüyü tek kablodan aktararak en iyi görüntü ve ses kalitesini bir arada sunar. Display port desteği tüm multimedya ve video prodüksiyon cihazlarından profesyonel grafik cihazlarına kadar geniş bir bağlantı seçeneği sunar.

Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga MonitörGeniş Bağlantı Seçeneği


VG2039m-LED sahip olduğu Display port, DVI-D, VGA girişleri sayesinde birden fazla görüntü arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca monitör üzerinde bulunan 2 adet USB portu ile dilediğiniz klavye mouse veya hoparlör gibi farklı çevre birimini bağlayarak monitörünüzü en etkili şekilde kullanabilirsiniz.

Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga Monitör
Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga MonitörFull HD 1080p Çözünürlük


VG2039m-LED monitör 20" geniş ekranı ile 1920x1080 çözünürlük desteği ile birlikte gelmektedir. Birçok çevre biriminin Full HD çıkış desteği ile geldiği günümüzde, daha geniş renk seçeneği ve titreşimsiz net görüntü kalitesini istediğiniz cihaz ile birlikte kullanarak eşsiz görüntünün keyfine varabilirsiniz.

Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga Monitör20,000,000:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı


VG2039m-LED Monitörün etkileyici özelliklerinden birisi de arka aydınlatma lambaları tam karanlık seviyesine kadar düşürek, örneğin izlediğiniz filmlerdeki gece sahnelerinde karanlığı daha net olarak görmenizi sağlar. Bir monitördeki kontrast oranı beyaz ile siyah arasındaki orandır. LCD Monitörlerin aydınlatma lambalarının parlaklığı sadece belirli bir orana kadar düşürülebildiğinden dolayı bu değer herzaman düşüktür. LED monitörler ise arka aydınlatmasında kullanılan her bir lambayı tek tek tamamen söndürebilme yeteneğine sahip olmaları sayesinde, kullanıcıya her zaman gerçek siyah rengini ve bunun getirisi olarak daha yüksek görüntü kalitesi sunarlar.

Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga MonitörsRGB Renk Düzeltme Teknolojisi


Akıcı ve tutarlı renk diagramları profesyonel grafik tasarımcıları, video editing işiyle uğraşan çalışanlar ve farklı profesyonel alanlar için çok önemli bir ihtiyaçtır. Dahili olarak bünyesinde gelen sRGB renk düzeltme teknolojisi ile VG2039m-LED monitörler zengin renk seçeneğini sunarak en üst düzeyde kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.
VESA Duvar Askı Tasarımı


Farklı kullanım alanlarında en uygun şekilde monte edilemek için tasarlanan VG2039m-LED, 100x100 mm 'lik VESA duvar askı yuvaları ile monitörünüzü duvara veya herhangi standın üzerine 4 adet vida yardımıyla kolaylıkla asmanızı sağlar. Bu tasarım ile çok geniş bir kullanım alanına sahip VG2439m-LED hastanelerde, okullarda ve ofislerde farklı ihtiyaçlara en ergonomik çözümü sunmaktadır.

Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga MonitörEco-Mod ile %40 oranında Enerji Tasarrufu


VG2039m-LED ile birlikte standart olarak gelen Eco-Mode sayesinde, monitörü kullanmadığınız zamanlarda "Optimize" ve "Converse" seçenekleri üzerinden parlaklık ayarını değiştirerek enerji tasarrufu yapabilri ve lambaların kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda parlaklık ayarını yapabilir böylelikle göz yorgunluğunu azaltmış olursunuz.

*Enerji tasarrufu genel kullanım şartları baz alınarak düzenlenmiştir.Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga Monitör3 Yıl Kapıdan Kapıya ve En iyi Piksel Garantileri


ViewSonic yıllardır sürdürdüğü teknoloji liderliğini kullanıcılarına, 3 yıl en iyi piksel kalitesini sunarak tahahhüt etmektedir. Bununla birlikte herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda, satın alınan tarihten itibaren 3 yıl süresince kapıdan kapıya servis garantisi vererek kullanıcılara her zaman en iyi çözüm sunmaktadır.

Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga MonitörGeniş Bağlanabilirlik Çözümleri


VG2039m-LED monitörün tasarımındaki bağlantı desteği sayesinde SFF yapıdaki PC veya Mac Mini gibi taşınabilir bilgisayarları monitörün arkasında monte edebilir. Bu tasarım, hem yer tasarrufu sağlarken hem de 20" 'lik geniş ekran çözümü sunar.

Viewsonic VG2039M-LED 20" 5ms Dvi Vga Monitör


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum