Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Vena Selin Masa Takımı - Tik/Beyaz

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Vena Selin Masa Takımı - Tik/Beyaz Açıklaması


RENK: Tik/Beyaz 


ÖLÇÜLER :
 
MASA :
Genişlik: 160 cm
Derinlik: 80 cm
Yükseklik: 75 cm

SEHPA :
Genişlik: 45 cm
Derinlik: 45 cm
Yükseklik: 45 cm
 
KOMİDİN :
Genişlik: 40 cm
Derinlik: 45cm
Yükseklik: 72 cm

KOMİDİN ÜST TABLA :
Genişlik: 80 cm
Derinlik: 50 cm
Yükseklik: 03 cm

Masa, Sehpa ve Komidin Üst Tablası ve ayakları 30 mm, Masa Ön Perde ve Komidin gövdesi 18mm suntalemden üretilmiştir. Kenarlar 2 mm darbe önleyici Pvc ile kaplanmıştır. 3 Çekmeceli Komidin ve Tablası Müşteri isteğine göre Masanın sağ veya sol tarafına kurulabilir. Ürünümüz Çevreye ve Sağlığa zararsız E1 Kalite Standardında Kanserojen Madde içermeyen 18mm Suntalamdan Menifix ve Kavela bağlantılı demonte olarak üretilmekte ve karton paketlerde sevk edilmektedir. Kullanılan tüm malzemeler 1. Kalite İthal veya Türk Malıdır.

TESLİMAT:
Lütfen ürünü kargodan teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı paket veya ürünleri teslim almayınız ve kargo yetkilisine Hasar Tespit Tutanağı tutmasını talep ediniz. Sadece Hasar Tespit Tutanağı tutulan ürünlerin ücretsiz değişimi veya ücretsiz parça gönderimi yapılabilmektedir. Kargo hasarları, Müşteri Montaj veya Kullanım hataları Garanti Kapsamımıza girmemektedir.

MONTAJ:
Montaj müşteriye aittir. Kolay ve Hasarsız montaj için lütfen 2 kişi montaj yapınız. Paketlerde gerekli olan tüm vida ve aksesuarların bulunduğu Malzeme Torbası yer almaktadır. Bu torbaları lütfen boş kutularla birlikte atmayınız. Ürünler tek bir tornavida ile kurulabilir, ancak Şarjlı tornavida ile çok daha rahat ve hızlı kurabilirsiniz. Ürünlerimizde dıştan vida bağlantısı yoktur, menifix bağlantı sistemi olduğundan defalarca sökülüp takılma özelliğine sahiptir.

SATIŞ SONRASI HİZMET: Teknik Ekibimizden her türlü destek alabilir, satış sonrasında karşılaşacağınız her türlü sorunlarda Müşteri Hizmetlerimizden yardım talep edebilirsiniz. Taklitlerimizden ve kalitesi düşük ürünlerden lütfen sakınınız.
Garanti Süresi 2 Yıldır.

Diğer Özellikler
  • Marka
    Vena
  • Garanti Süresi
    2 Yıl
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum