Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Ufc Ea Sports PS4

Ücretsiz Kargo
Fiyat
285,57 TL
İndirimli Fiyat
136,00 TL
52
Kazancınız
149,57 TL


Ufc Ea Sports PS4 Açıklaması

PS4 UFC EA SPORTS

Gerçek Zamanlı Fiziksel Efor

Gerçek Zamanlı Fiziksel Efor özelliği sayesinde bu aksiyonun her anı oynanış deneyiminizi daha da canlı kılmak üzere karşınızda olacak.

Dövüşçü Benzerliği ve Yüz Animasyonları


Oyundaki tüm lisanslı dövüşçüler devrim yaratacak ölçüde benzerlik ve gerçekçilik sunmak üzere yüksek çözünürlüklü 3D kafa ve vücut taramaları kullanılarak yaratıldı. 
PS4 UFC EA SPORTS
PS4 UFC EA SPORTS

Tam Vücut Deformasyonu:

Dövüşçülerinin tenini gerçek zamanlı olarak hareket ettiren yeni, tam vücut deformasyonu sistemi ile dövüş oyunları bir kez daha değişiyor.

İsabetli Hareketler

Gerçekçi fizik kurallarına bağlı olarak yapılan hareketler daha gerçekçi bir aksiyona yol açacak, yerden kuvvet alarak yapılan saldırılar ve kilitleme hareketleri çok daha etkili ve inandırıcı olacak
PS4 UFC EA SPORTS
PS4 UFC EA SPORTS

Dinamik Vuruşlar

Dinamik ortam sayesinde Octagonu kullanarak döner tekmeler veya Süpermen yumrukları gibi ağızları açık bırakacak hareketler yapabileceksiniz.

Gerçek Hasar

EA SPORTS UFCnin sunduğu lineer-olmayan hasar sistemi sayesinde tek bir vuruş bile büyük hasarla sonuçlanabilecek. Bu sistem, daha önce bir dövüş simülasyonu oyununda mümkün olmayan gerçeklikte, gerçek hayattaki gibi kesikler ve berelenmeler yaratacak.
PS4 UFC EA SPORTS
Diğer Özellikler
  • Marka
    Ea Games
  • Oyun Türleri
    Dövüş
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum