Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tripollar Stop Kırışıkların Giderilmesine Yardımcı Anti-Kırışıklık Cihazı Beyaz

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Tripollar Stop Kırışıkların Giderilmesine Yardımcı Anti-Kırışıklık Cihazı Beyaz AçıklamasıÜrünler cilt temaslı kullandığı için üretim hatası ve teknik arıza dışında kesinlikle iadesi yoktur.


Yüz için yaşlandırmayı geciktirici (anti-ageing) estetik cihaz: TriPollar STOP
Bilimsel klinik çalışmalar ve yeni yayınlara göre yaşlanma sürecini artık yavaşlatabilir hatta bazı kısıtlı vakalarda geri döndürebiliriz. Anti-ageing tıbbı, çoğunluğu batı dünyasında olmak üzere, giderek yaşlanan bir popülasyonla mücadele ile karşı karşıyadır. Anti-Ageing tıbbı, bugün için yaş ile bağlantılı hastalıkların erken teşhisini, önlenmesini ve tedavisini hedeflemektedir. Zamanın vücut içerisindeki etkilerini durdurmayı veya geciktirmeyi ve sağlıklı yaşam süresini arttırmayı hedeflemektedir. ?
Yaşlanma doğal bir süreçtir, ancak, bu, bekleyip her gün nasıl kötüye gittiğimizi izleyeceğimiz anlamına gelmez.?Yaşlanmanın bazı sonuçları aşağıda belirtilmiştir:
• Güç kaybı ve vücut kompozisyonunda değişiklik (Kastan çok yağ oluşumu)
• Ciltte sarkma ve kırışıklıklar
• Kırılgan kemiklere yol açan kemik kitlesinde kayıp
• İmmün fonksiyondaki gerilemenin neden olduğu, çeşitli hastalıklara karşı daha düşük direnç
• Hafıza ve konsantrasyonda gerileme
• Erkeklerde ve kadınlarda cinsel fonksiyonlarda düşüş
• Bıkkınlık ve yorgunluk

Ebeveynlerimizden gelen dahili faktörler yaşam süremizi etkilemektedir ancak, medikal anti ageing yayınlarında, yaşlanma sürecinin, kötü beslenme, sigara içme, alkol kullanma, egzersiz yapmama, stres ve azalan hormon düzeyleri gibi dış faktörlerden kaynaklandığı büyük ölçüde doğrulanmaktadır.
Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatmak için en iyi uygulama önerileri ?
UV güneşini engelleyici kozmetik ürünler kullanın?. Cilteki yaşlanmanın temel nedeni, UV ışığından dolayı, güneşe maruz kalmaktır. Bazı tıp uzmanları, cilteki yaşlanmanın %55’den fazlasının, güneşin etkilerinden kaynaklandığını hesaplamaktadır. 50 yaşından sonra cilt kanserinin temel nedeninin güneşe maruz kalmak olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Her cilt tipine bağlı, koruma uygulanmalıdır. Çok açık tenli kişilerin tüm yıl boyunca UV koruyucu kremler kullanmaları gerekir. Bu tür ürünleri her gün kullandığınız takdirde cildinizde kırışıklık veya yaşlılık lekelerinin olma olasılığı daha azdır.?
Taze meyeler ve sebzeler yiyin.?Vücut ve cilt yaşlanmasının bundan sonraki temel nedeni vitaminlerin eksikliğidir. Yemekleriniz, antioksidanlar (A, E, C vitaminleri ve selenium), çinko ve bakır içermelidir. Günde 60 miligram C vitaminine gereksiniminiz vardır, yaklaşık bir portakalın içerdiği miktar kadar. Tatlı, et ve yağ bakımından zengin yiyecekller gibi, her tür yiyecekten vazgeçmeniz önerilmektedir. Kahvaltıdan vazgeçmeyin, bazı kahvaltılık gevrekler süt ile birlikte, sindirim sisteminizin yiyeceklerle daha etkin şekilde çalışmasına yardımcı olur. ?
Daha çok su için, alkol kullanmayın.?Cildinizi daha genç tutmak için vücudun sıvı alması çok önemlidir. Mümkün olduğu kadar çok su ve bitki çayları için. Siyah çay ve kahvede bulunan kafeini fazla tüketmekten kaçının. Vücudunuz yazın 8 litreye kadar suya gereksinim duyarken, soğuk mevsimde 4 litre yeterli olacaktır. ?
Sigara ve alkolü bırakın. ? Hem nikotin hem de alkol vücudunuzda dehidrasyona neden olup, vitaminler ve mineralleri yok ederek cildinizi kuru ve daha hızlı bir yaşlanma sürecine maruz bırakır. Bunun sonucunda da daha fazla kırışıklık ve ince çizgiler oluşur. Nikotin ve CO tüm vücudun yaşlanma sürecine katkıda bulunur, ayrıca, kanser, artirit ve osteoporoz risklerini de yükseltir. Makul düzeylerdeki alkol, günde bir bardak şarap, tütün kadar zararlı değildir.?
Gevşeyin, rahat olun.?Yaşlanma üzerine yapılmış tıbbi araştırma, kronik stresin yaşlanma sürecinin hızını arttırdığını kanıtlamıştır. Unutmayın, günde en az altı saat uyku, sekiz saat çalışma, sekiz saat dinlenme ve iki saat fiziksel aktiviteye gereksiniminiz vardır. Yapması zor görünüyor! Yoga, meditasyon, masaj veya aromaterapi deneyin. Rahatlatıcı bir ortamda arkadaşlarınızla daha fazla kaliteli zaman geçirmeye çalışın.?
Kozmetikler:?Piyasada anti ageing ürünlerinin çok çeşitli türleri bulunmaktadır. Klinik olarak kanıtlanmış teknolojiye sahip, en iyi anti ageing yüz cilt yenileme cihazını kullanın. Kanıtlanmamış anti ageing yüz cilt yenileme işlemlerinin kullanımından kaçınmak önemlidir.
Yüz cildinin yaşlanması?
Yüz yaşlanması, kalıtım ve yüz cildimize nasıl davrandığımız gibi birçok faktöre bağlıdır. Yüz cilt yaşlanmaısının ilk belirtileri dehidrasyon ve cildin elastisitesini kaybetmesidir. Açıkça, vücudumuzun her bölümü farklı şekilde yaşlanmaktadır ancak, cildin en fazla güneşe maruz kalan bölgeleri güneşle ve havayla en çok teması olan bölgelerdir. Vücudumuzun en fazla açıkta olan bölümü yüzümüzdür, ancak aynı zamanda bir kartvizit rolü oynadığından, herkes onu elinden geldiği kadar güzel tutmaya çalışır. Bu nedenle, yüz cildini canlandırma anti ageing teknikleri ve anti ageing araçlar kullanmak önemlidir.
Yüzümüz güneş, rüzgar, uyku, alkol ve sigaradan kolayca etkilenebildiğinden, yüzün yaşlanması yaşam tarzımız tarafından da etkilenebilir.?Güneşin cildimiz üzerinde çok agresif etkisi vardır ve yüzde erken yaşlanmaya yol açan en yaygın unsurdur. UV Güneş ışınları cildimizde geri dönüşü olmayan zarara neden olan serbest radikallerin üretimini arttırdığından, kendinizi korumak istiyorsanız, yaz ve kış, her zaman güneş koruyucuları kullanmanız gerekir. Yaşlanmanın ilk belirtileri yalnızca 20 yaşında iken bile ortaya çıkabilir. 20 ila 30 yaşlar arasında cildiniz su kaybeder, koruyucu bariyerler zayıflar ve elastisite giderek azalır. Bu süreci yavaşlatmak için yüzündeki ölü hücreleri ortadan kaldırmak ve cildin sağlıklı yeni hücreler üretmesine yardımcı olmak için, yüzünüze hafta en az bir kez peeling yapılması gerekir. Güvenilir olan az sayıdaki anti ageing yüz yenileme aletleri artık piyasada bulunmakta, ve mükemmel anti ageing tedavi sonuçları sağlamaktadır.?30 yaşlarına ulaştığımızda cildimize kesinlikle daha fazla dikkat etmemiz gerekecek. Bu zamanlarda ifade kırışıklıkları, özellikle göz çevresindeki kaz ayakları, görünmeye başlar.
TriPollar® STOP® : Yüz için anti aging estetik cihazı
Yakın zamanda birkaç anti ageing yüz yenileme aleti pazara sunulmuştur. Yeni anti ageing yüz cilt canlandırma cihazı, TriPollar STOP, evlere salon tedavi teknolojisini getirmektedir.?STOP, yaşlanmanın belirtilerini tersine çeviren yeni bir anti ageing yüz cilt yenileme cihazıdır. Kendi evinizin konforunda, cildin sıkılaşması ve ince çizgiler ile kırışıklıkların azalmasını sağlayıp, dermal kolajen üretimini arttırarak klinik sonuçlar vermektedir. ?STOP™, kırışık veya gevşek cilt için anti ageing tedavisi arayan, ancak girişimsel cerrahi teknikler veya profesyonel kliniklere başvurmadan yaşlanmanın önemli belirtilerini geri çevirmeyi arzu eden kişiler için mükemmel seçenektir.
STOP™ TriPollar Radyo Frekans (RF) teknolojisi ile çalışan, elde tutulur yaratıcı bir cihazdır. Bu üçüncü jenerasyon RF teknolojisi cilt yenilenmesini arttırarak daha genç, pürüzsüz cilt üreten anti ageing uygulamaları ile profesyonel güzellik pazarına halihazırda yeni bir boyut kazandırmıştır. Şimdi aynı kanıtlanmış teknoloji, gösterişli, avuç büyüklüğünde bir cihaz şeklinde, evinizin konforunda size etkili klinik sonuçlar sunmaktadır.
Bilimsel olarak geliştirilmiş ve klinik olarak kanıtlanmış TriPollar™ teknolojisi, lazer lensinin ışığını odaklamasına benzer şekilde, düşük güçte dört lazer ışınını dermis derinliklerine odaklamaktadır. Düşük güçte yüksek frekansta elektrik enerjisinin dermise yayılması ile, kolajen dokularını sıkılaştırmak ve yeni kolajen üretimini arttırmak için dermal aktivite uyarılmaktadır. Fibroblastlar uyarılarak, kolajen yenilenmesini arttırmakta, bu da dermal kalınlaşmaya neden olmaktadır. Daha kalın bir dermis, 40’larında olan bir kadının cildinin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalması ve daha iyi cilt dokusu gibi, gözle görülür uzun süre kalııcı sonuçlar ile, 30’larındaymış gibi görünmesini ve hissetmesini sağlayacaktır.
İlk uygulamadan sonra, daha pürüzsüz ve ışıltılı cildin sonuçları fark edilmektedir. 4-6 haftalık bir süre boyunca, haftada iki kez anti ageing yüz cilt yenileme işlemlerinin tekrarlanmasıyla uzun süre kalıcı sonuçlar elde edilmektedir.?Klinik çalışmalar, ince çizgiler ve kırışıklıklar azalırken, cildin sıkılaşması ve gerilmesi ile sonuçlanan, dermal kalınlaşmada %50’ye varan artış göstermiştir.
TriPollar STOP: Teknolojik buluş
Rafyo Frekans teknolojisinin üçüncü jenerasyonu olan TriPollar™ ile , evde anti ageing tedavisi için bilimsel olarak kanıtlanmış bir ürün olan STOP™yaratılarak, kelimenin tam anlamıyla yaşlanmanın izlerini kontrol etme gücünü kendi ellerinize almış oluyorsun
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum