Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tp-Link TL-WR841N 300 Mbps N Kablosz 4 Portlu Virtual Server/WPS/QoS Router

300 Mbps'a kadar ulaşan iletim hızlarıyla, uzak mesafelerdeki ve engeller içerisinde yaşanan sinyal kayıplarını hafifletir. Hepsinden öte, uzak mesafelerde 11g ürünlerinin sinyal ulaştıramadığı noktalara da kolaylıkla kablosuz ağ sağlar

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Tp-Link TL-WR841N 300 Mbps N Kablosz 4 Portlu Virtual Server/WPS/QoS Router AçıklamasıTp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router

300Mbps Kablosuz Bağlantı Hızı gürültüye duyarlı HD Video Akışı gibi uygulamalar için idealdir
İki anten ile Kablosuz bağlantı sürekliliği ve kararlılığı arttırılmaktadır
QSS düğmesine tek basışta WPA2 Şifrelemeli Güvenli Kablosuz Ağ Kurulumu
IP tabanlı Band Genişliği kontrolü ağ yöneticilerine her PC'ye ayrılacak bantı tanımlama olanağı sunar

Bu Ürün Ne Yapar ?


300Mbps Kablosuz N Router TL-WR841N ev ve küçük iş yerlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunulan kablolu/kablosuz tümleşik bir ağ bağlantı cihazıdır. 2T2R MIMO Teknolojisi sayesinde TL-WR841ND HD Video akışı, VoIP aramalar ve online oyunlar gibi uygulamalar için bile ideal bir gelişmiş kablosuz performansı sunuyor. Ayrıca Quick Setup Security (QSS) düğmesine tek basışta WPA2 şifrelemeli güvenlikli bir ağ bağlantısı saniyeler içerisinde kolayca yapılabilir.

Kablosuz N Hızı & Menzili


IEEE 802.11n standardına uyumlu TL-WR841N, geleneksel 11g ürünleri ile karşılaştırıldığında 15x hız ve 5x menzil ile yüksek hızlı kablosuz ağ kurulumun olanak verir. 300 Mbps'a kadar ulaşan iletim hızlarıyla, uzak mesafelerdeki ve engeller içerisinde yaşanan sinyal kayıplarını hafifletir. Hepsinden öte, uzak mesafelerde 11g ürünlerinin sinyal ulaştıramadığı noktalara da kolaylıkla kablosuz ağ sağlar!

Tp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router

Router yüksek bant genişliği gerektiren ve gürültüye duyarlı olan VoIP, HD video akışı veya lag olmaksızın online oyunlar gibi uygulamalarda sorunusz çalışacak hıza sahiptir. Güçlü N teknolojisi özelliklerine sahip cihaz, uzak mesafelerdeki ve engeller içerisinde yaşanan sinyal kayıplarını hafifleterek tüm evinizi ve hatta bahçenizi tek bir kablosuz bağlantı noktasına çevirir.

Tp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router
CCA Teknolojisi-Kararlı Kablosuz Sinyaller


Clear Channel Assessment (CCA) otomatk olarak temiz kanal seçim algoritmasını kullanarak kanal çakışmalarını engellemekte ve bu sayede kanal eşleştirme ile kablosuz performansı ciddi ölçüde arttırmaktadır.

Tp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router
WPA/WPA2 Şifrelemeleri - Gelişmiş Güvenlik


WI-FI bağlantısı için WEP şifreleme dış tehditlere karşı en güçlü ve güvenli şifreleme olmaktan çıkmıştır. TP-LINK TL-WR841N WI-FI Alliance industry group tarafından WLAN güvenliği için geliştirilen son teknolojiler olan WPA/WPA2 şifrelemelerini desteklemektedir.

QSS (Quick Setup Security) Düğmesi


TL-WR841N'de WI-FI Protected Setup™ (WPS) ile uyumlu, kullanıcıların standard WEP şifrelemesine göre daha güvenli olan WPA2 şifrelemeli bir ağı bir kez düğmeye basarak kolayca oluşturabilecekleri Quick Security Setup (QSS) özelliği bulunmaktadır. Bu şekilde kurulum hem normal ayarlardan daha kısa süreli hem de kablosuz ağ adı veya şifresini hatırlamanız gerekmediği için daha zahmetsizdir.

Tp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router
IP QoS, Bant Genişliği Kontrolü Elinizde


Kablosuz ağlarda, rasgele internette dolaşan kullanıcılar, band genişliği tüketen downloadlar ev veya iş ağınızda yetersiz band genişliğine sebep olur. TL-WR841N IP QoS fonksiyonu desteği ile, band genişliği kontrolü ve bant genişliğinin kötüye kullanımını engelleme sağlanır. Bu sayede kullanıcılar kendilerine tanımlanmış bant genişliği dışına çıkamayıp kritik olmayan uygulamaları ile ağınızın performansını düşüremez.

Tp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router
Kolay Kurulum


Kolay Kurulum Yardımcısını içeren bir CD ile gelen cihazda sihirbaz size adım adım kurulumda, hatta kablosuz ağ ayarları ve güvenlik tanımları aşamalarında dahi özellikle deneyimsiz kullanıcılar için son derece faydalı olacak şekilde yol gösterecektir.

Tp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router
Tp-Link TL-WR841N 300Mbps Kablosuz N Router


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(2) Yorum
 • urun hakkinda 09.08.2015
  Gercekten Iyi bir urun tavsiye ederim ise yariyor sikinti yok
  hakan aker
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • Güzel bir ürün 15.02.2014
  Bu fiyata göre güzel bir ürün. Kurulumu kolay, hatta etiket üzerindeki şifreyi kullansam yeter derseniz kurulum bile gerektirmez:)
  Selim AYHAN
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0