Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tp-Link TL-WPA4530KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT

Ücretsiz Kargo

 • 3 Port WAN/LAN Arabirim
 • 750 Mbps Bağlantı Hızı
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
393,83 TL

Tp-Link TL-WPA4530KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT AçıklamasıTp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT

500Mbps’ye kadar hız – evinizin var olan elektrik tesisatı üzerinden yüksek hızlı veri aktarımı gecikmez HD veya 3D video akışı ve online oyun için idealdir
Çift bantlı 802.11ac Wi-Fi – 2.4GHz (300Mbps) + 5GHz (433Mbps) çift bantlı Wi-Fi hızını evinizin her odasına doğru genişletir
Wi-Fi Klonlama – Tek bir dokunuşla routerınızdan ağ adını ve şifresini kopyalayarak Wi-Fi yapılandırmanızı kolaylaştırır
Wi-Fi Oto-Senkronizasyon – Pair butonlarına basarak Powerline ağınız boyunca Wi-Fi ayarlarını otomatik olarak senkronize edebilmenizi sağlar
Çalıştırma Kolaylığı – Güvenli Powerline ağını bir dakika içinde kurun. Sadece takın, eşleştirin ve çalıştırın!

Tp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT
Wi-Fi Bağlantısını Her Odaya Taşıyın


Powerline teknolojisi ile, ağ kapsamınız asla routerınızın birincil kapsamı gibi sınırlı olmayacak. Bu kit evinizin var olan elektrik tesisatını kullanarak ağınızı priz bulunan her yere ulaştırır.

Tp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT
Çift Bantlı 802.11ac Wi-Fi


İlk kez TP-LINK’in Powerline ürünlerinde görülen son teknoloji 802.11ac ile daha geniş bant genişliğine sahip, daha az karışmaya sahip ve Powerline ağınızın performansını maksimuma ulaştıran çift bantlı (aynı anda 2.4GHz’de 300Mbps ve 5GHz'de 433Mbps) Wi-Fi ağı oluşturabilirsiniz.

Tp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT
Takın, Eşleştirin ve Çalıştırın !


1. TL-PA4020P ürününüzü prize takın ve Ethernet kablosu aracılığıyla routera bağlayın. Sonrasında TL-WPA4530 ürününüzü herhangi bir istediğiniz prize takın.
2. Güvenli bir ağ oluşturmak için her iki adaptörde bulunan ‘Pair’ butonlarına basın. İşte bu kadar! Şimdi kusursuz ve yüksek hızlı kablolu ve kablosuz ağınızın tadını çıkarın.

* Powerline adaptörlerinin aynı elektrik devresine bağlanması gerekmektedir.Tp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT
Tp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT
Tek Bir Butona Basarak Kolay Ağ Genişletme


Birincil routerınızdan ağ adını ve şifresini otomatik olarak kopyalamak için genişleticinizin Wi-Fi Clone butonuna ve routerınızın WPS butonuna basın. Bu işlem birleşik bir ağ oluşturacak ve kolay yapılandırma sağlayacaktır.

Tp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT
Otomatik Senkronizasyon ile Kolayca Ek Genişleticiler Ekleyin


Eğer Powerline ağınıza daha fazla genişleticiler eklemeye karar verirseniz, bu işlem ilk kurulum kadar kolay olacaktır. Wi-Fi Oto-Senkronizasyon fonksiyonu, kolayca Takmanıza, Eşleştirmenize ve Çalıştırmanıza olanak sağlar. Var olan Wi-Fi ayarlarınız otomatik olarak yeni genişleticinize senkronize edilecektir. Siz ne zaman isterseniz, tek bir genişleticinin ayarlarını değiştirebilirsiniz, ağdaki diğer tüm genişleticilerin ayarları aynı şekilde güncellenecektir.

* Wi-Fi Oto-Senkronizasyon özelliği TP-LINK Powerline adaptörlerinde mevcuttur.Tp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT
Kusursuz Wi-Fi Kapsamı


Kusursuz Wi-Fi KapsamıBirleşik ağ siz hareket halindeyken bile ağa bağlı kalmanızı sağlar. Bir hotspottan diğerine geçmeden, tüm eviniz veya ofisiniz boyunca tek ve kusursuz ağın tadını çıkarabilirsiniz.

Tp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT
Duvar Prizlerinden 3 Ethernet Portu Oluşturun


3 Ethernet portuna sahip TL-WPA4530 ile PC, oyun konsolu, akıllı TV gibi sadece kablolu bağlantı kurabilen cihazları ağınıza dahil edebilmenizi sağlar. Sadece takın ve keyfini sürün.

Tp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT
LEDler Rahatsız mı Ediyor?


LED On/Off butonuna basarak LED ışıklarını kapatın veya telefonunuzdaki tpPLC Uygulaması* ile veya Bilgisayarınızdaki tpPLC Hizmet Programı ile LEDleri uzaktan kontrol edin.

Tp-Link TL-WPA4530 KIT Wi-Fi AC AV500 Powerline KIT


Diğer Özellikler
 • Bağlantı Hızı
  750 Mbps
 • Arabirim
  3 Port WAN/LAN
 • Usb Port
  yok
 • Arayüz
  Kablosuz
 • Garanti Süresi
  3 Yıl
 • Marka
  Tp-link
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum