Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tp-Link TL-WN781ND 150 Mbps N Kablosuz 2dBi Değiştirilebilir Antenli WPS Destekli Low Profile PCI Express Adaptör

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Tp-Link TL-WN781ND 150 Mbps N Kablosuz 2dBi Değiştirilebilir Antenli WPS Destekli Low Profile PCI Express Adaptör Açıklaması

Tp-Link TL-WN781ND 150Mbps Kablosuz 1 Adet Değiştirilebilir Antenli PCI Sinyal Alıcı
Tp-Link TL-WN781ND 150Mbps Kablosuz 1 Adet Değiştirilebilir Antenli PCI Sinyal Alıcı

150Mbps'a varan kablosuz iletim hızı
PCI Express uyumlu
WPA/WPA2 şifrelemeleri ile gelişmiş güvenlik
Yardımcı yazılım ile kolay kurulum ve yönetim
Tp-Link TL-WN781ND 150Mbps Kablosuz 1 Adet Değiştirilebilir Antenli PCI Sinyal Alıcı

Bu Ürün Ne Yapar?

Kablosuz N PCI Express Adaptörü TL-WN781ND masaüstü PC'nize takılarak, PC'nin kablosuz ağa bağlanmasını ve yüksek hızda internete erişimini sağlar. Tüm PCI Expresss(x1,x2,x8,x16) uyumlu olan TL-WN781ND, standard PCI ağ kartlarına göre daha güvenilir ve daha fonksiyoneldir.

Kablosuz N Hızı & Menzili

IEEE 802.11n standardına uyumlu TL-WN781ND geleneksel 11g ürünleri ile karşılaştırıldığında 9x hız ve 4x menzilde kablosuz ağ kurabilir. 54M ürünlerle karşılaştırıldığında TL-WN781ND internette surf deneyimi, dosya paylaşımı ve video akışlarını seyretmede keyifli bir performans artışı sağlar.

WPA / WPA2 Şifrelemeleri - Gelişmiş Güvenlik

WI-FI bağlantısı için WEP şifreleme dış tehditlere karşı en güçlü ve güvenli şifreleme olmaktan çıkmıştır. TL-WN781ND WI-FI Alliance industry group tarafından WLAN güvenliği için geliştirilen son teknolojiler olan WPA/WPA2 şifrelemelerini desteklemektedir.

Çıkarılabilir Anten

TL-WN781ND çeşitli çalışma ortamlarına uyum sağlayacak şekilde çevrilebilen harici anteni ile dahili antenli cihazlardan daha yüksek performans göstermektedir. Çıkarılabilir anteni sayesinde farklı uygulamalar için tercih edeceğiniz diğer antenler ile mevcut anteni değiştirme imkanı da bulunmaktadır.
Tp-Link TL-WN781ND 150Mbps Kablosuz 1 Adet Değiştirilebilir Antenli PCI Sinyal Alıcı
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
  • Yetersiz çekim gücü. 16.02.2015
    Ürünün çekim gücü hiç iyi değil. Yan odadaki modemden ortalama 3. seviye çekiyor. Bazen 1. seviyeye düştüğü bazen hattan koptuğu oldu. Antenini biraz sıkıştırdım, pci yuvasına biraz sıkıştırdım ondan sonra kopma olmadı ama yinede çekim gücü 3. seviye oluyor bazen 4. 5. seviye olduğu oluyor ama nadir. Sanırım esas olay antenin sinyal gücünün 2db olması. 4db olan modellere bakmanızı tavsiye ederim.
    İsimsiz
    Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
    Evet :0 Hayır :0