Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tp-Link TL-WN751ND 150 Mbps N Kablosuz 2dBi Değiştirilebilir Antenli WPS Destekli 32-bit PCI Adaptör

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Tp-Link TL-WN751ND 150 Mbps N Kablosuz 2dBi Değiştirilebilir Antenli WPS Destekli 32-bit PCI Adaptör Açıklaması

Tp-Link TL-WN751ND 150Mbps Kablosuz N PCI Adaptör
Tp-Link TL-WN751ND 150Mbps Kablosuz N PCI Adaptör

150Mbps'e varan kablosuz iletim hızları
32-bit PCI arayüzü sağlar
WPS fonksiyonu destekli, kolay kablosuz güvenli şifrelemeiçin ideal
Bütünleşik yardımcı yazılım ile kolay yönetim imkanı
Tp-Link TL-WN751ND 150Mbps Kablosuz N PCI Adaptör

Bu Ürün Ne Yapar?

TP-LINK’in TL-WN751N Kablosuz N PCI Adaptörü ile masaüstü bilgisayarınızdaki PCI konnektör vasıtasıyla kablosuz özellik kazandırır, sunucu veya sunucu omurga ağına uçtan uca yüksek hızda kablosuz bağlantı imkanı sağlar. TL-WN751N Kablosuz N PCI Adaptör herhangi bir standart 32-bit PCI slotuna uyumluluğu ile daha geniş esneklik katar. Standart PCI ağ kartları ile karşılaştırıldığında artırılmış bant genişliği, dayanıklılık ve daha fazla fonksiyonellik, dosya indirme, internet görüşmeleri yapma veya akıcı videolar izleme gibi gelişmiş ve hızlı bağlantının keyfini sürmenize olanak tanır.

Kablosuz N - Hızlı & Daha Geniş Menzil

IEEE 802.11n standardı ile uyumlu, TL-WN725N geleneksel 11g ürünleri ile karşılaştırıldığında 9x daha hızlı ve 4x kat daha geniş menzili ile kolaylıkla kablosuz bir ağ kurabilirsiniz. Eski 54Mbps ürünler ile karşılaştırdığınızda, TL-WN751N ile daha keyifli internet sörf deneyimi, yüksek hızda dosya paylaşımı veya yüksek çözünürlükte kesintisiz videolar izlerken performans artışı sağlar.

WPA/WPA2 Şifreleme - Geliştirilmiş Güvenlik

Wi-Fi bağlantısının güvenliği için, WEP şifreleme dış tehditlere karşı artık çok güvenli ve korumalı bir şifreleme metodu değildir. TL-WN751N dış tehditlere karşı kablosuz ağınızın güvenliğini sağlamak için Wi-Fi Alliance endüstrisi tarafından geliştirilmiş WPA/WPA2 şifreleme sağlar.

WPS, Wi-Fi Korumalı Kurulum

TL-WN751N’deki Wi-Fi Korumalı Kurulum™ (WPS) özelliği kullanıcılara, kablosuz ağlarını dış tehditlere karşı korumasını ve anında kablosuz ağın güvenliğini sağlamasına olanak tanır. “WPS” fonksiyonu sayesinde otomatik olarak WPA2 güvenli bağlantı kurmalarına olanak tanırken, bu şifreleme metodu WEP şifrelemeye göre çok daha güvenli bağlantı sunar. Bununla birlikte normal güvenlik yapılandırmalarında çok daha hızlı olmakla birlikte, bağlantıya ihtiyaç duyduğunuzda tekrar tekrar şifrenizi hatırlamanıza gerek kalmaz.
Tp-Link TL-WN751ND 150Mbps Kablosuz N PCI Adaptör
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum