Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tp-Link TL-R480T+ 5-port Gigabit Multi-WAN Load Balance Broadband Router, 3 Adet Yapılandırabilir WAN/LAN portları ve 1 LAN, 1 WAN Portları

3
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır

Üç değişken WAN / LAN portları ile özellikli, TL-R480T + bir cihaz üzerinden çeşitli internet erişim gereksinimlerini tatmin edebilir 4 WAN portu, destekler. TL-R480T + çoklu yük dengeleme stratejileri, gelişmiş QoS ve tutarlı ağ uptime ve güvenilir Ethernet bağlantısı sağlamak için güçlü bir güvenlik duvarı entegredir.

 • 1 Port WAN, 1 Port RJ45, 3 Port WAN/LAN Arabirim
 • Yok Anten
 • 10/100 Mbps Bağlantı Hızı
 • 5 dBi Anten Gücü
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
353,02 TL

Tp-Link TL-R480T+ 5-port Gigabit Multi-WAN Load Balance Broadband Router, 3 Adet Yapılandırabilir WAN/LAN portları ve 1 LAN, 1 WAN Portları AçıklamasıTp-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router
Tp-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router

Azami bant genişliği ve yedekleme yeteneklerinin garanti edilmesi için gelişmiş yük dengeleme ile donatılmış 4 adede kadar WAN bağlantı noktası
Desteklenen PPPoE Sunucusu ile sistem yöneticileri için kapsamlı müşteri hesabı ve ağ yönetimi sağlar
Belirli müşteriler için bant genişliği kaynağını özgün uygulama ortamları doğrultusunda yönetir

Tp-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router
Bu Ürün Ne Yapar?


TL-R480T+ yük dengelemeli geniş bant yönlendirici, küçük işletmeler için mantıklı bir seçimdir. Size düşük ek yük ile yüksek yatırım getirisi sunar. Üç adet değiştirilebilen WAN/LAN bağlantı noktasına sahip olan TL-R480T+, çeşitli İnternet erişimi gereksinimlerini tek aygıt aracılığıyla karşılayabilmesi için 4 adede kadar WAN bağlantı noktasını destekler. TL-R480T+, size istikrarlı ağ kullanılabilirlik süresi ve güvenilir Ethernet bağlanırlığı sağlamak için çok sayıda yük dengeleme stratejisini, gelişmiş hizmet kalitesini (QoS) ve güçlü güvenlik duvarını bütünleştirir. Ayrıca, TL-R480T+ modelinin Web tabanlı bir araç aracılığıyla yönetilmesi kolaydır ve bu özelliği, ağınızı oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır.

Üç Adet Değiştirilebilir WAN/LAN Bağlantı Noktası


TL-R480T+, LAN ya da WAN olarak ayarlanabilen üç adet değiştirilebilir bağlantı noktasına sahiptir ve yönlendiricinin çeşitli İnternet erişimi gereksinimlerini tek aygıt aracılığıyla karşılayabilmesi için 4 adede kadar WAN bağlantı noktasını desteklemesine olanak sağlar. Yönlendirici aynı zamanda, yük ve bant genişliği gereksinimleri doğrultusunda en verimli hattı otomatik olarak seçen ve kullanıcılara istikrarlı ağ kullanılabilirlik süresi ve güvenilir Ethernet bağlanırlığı sunan bir tümleşik akıllı yük dengeleme işlevine sahiptir.

Çok Sayıda Güvenlik Özelliği


TL-R480T+, harici tehditlere karşı koruma için TCP/UDP/ICMP Boğma, Ölüm Pingi ve diğer ilgili tehditler dahil olmak üzere, Hizmet Engelleme (DoS) saldırılarını otomatik olarak tespit eder ve engeller. Bu yönlendirici aynı zamanda, yetkisiz erişim sağlamaya çalışan kişilerin ve virüslerin saldırılarını güçlü bir şekilde engelleyen IP/MAC/URL/Web süzme işlevleri sunar. TL-R480T+, dahili ağın daha iyi yönetilmesi için, sistem yöneticilerinin belirli Web sitelerini ve anında ileti/eşler arası paylaşım uygulamalarını engelleyecek kuralları tek tıklatmayla belirlemesine ve personelin FTP, HTTP ve SMTP gibi belirli hizmetleri kullanmasını kısıtlamasına olanak sağlar.

Verimli Erişim Yönetimi


Yönlendirici, PPPoE hesaplarını özel ağ kullanıcılarına tahsis etmek için bir PPPoE Sunucusu kurarak, yalnızca kimlik doğrulamasını geçen, kurallara uygun hesaplara sahip kullanıcıların İnternet'e erişmesine izin verir. IP tabanlı Bant Genişliği Denetimi ile işbirliği yaparak, belirli PPPoE hesaplarının bant genişliği kullanımını sınırlayabilir. Ayrıca, E-Bülten özelliği belirli kullanıcı grupları için düzenli olarak Web sayfası biçimindeki bir bülten yayınlama ve PPPoE hesabının sona erme tarihini kullanıcılara bildirme becerisine sahiptir. Yönlendirici, daha verimli yönetim için, yukarıdaki özelliklerle gezinme yetki alanlarındaki farklı kullanıcılara öncelik verir.

Emniyete Odaklı Kurumsal Yatırımlar


Profesyonel yıldırımdan koruma teknolojisi, gerilim şoklarının aygıtın iç aksamına ulaşmasını önlemek ve zararsız bir şekilde toprağa deşarj etmek için tasarlanmıştır. Bu yönlendirici, iyi topraklanmış bağlantı koşullarında 4KV'ye kadar olan yıldırım hasarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik, ağ altyapısı yatırımlarının çok güçlü bir doğa olayına karşı mümkün olduğunca emniyette olmasına olanak sağlar.Diğer Özellikler
 • Arabirim
  1 Port WAN, 1 Port RJ45, 3 Port WAN/LAN
 • Accespoint Özelliği
  yok
 • Bağlantı Hızı
  10/100 Mbps
 • Router Özelliği
  var
 • Usb Port
  yok
 • Anten
  Yok
 • Anten Gücü
  5 dBi
 • Marka
  Tp-link
 • Arayüz
  Ethernet
 • Garanti Süresi
  3 Yıl
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum