Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tp-Link TL-PS310U Single USB2.0 Port MFP ve Storage Server

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Tp-Link TL-PS310U Single USB2.0 Port MFP ve Storage Server AçıklamasıTp-Link TL-PS310U 1 Port Multifunction Print Server
Tp-Link TL-PS310U 1 Port Multifunction Print Server
Tp-Link TL-PS310U 1 Port Multifunction Print Server


 • Büyük Uyumluluk: Piyasadaki USB cihazlarının çoğu ile uyumludur
 • Kullanım kolaylığı: Basitçe birkaç tıklamayla Sihirbaz kurulumu ile kolay ayarlama
 • Genişletilebilir uygulama: Bir USB hub’ına bağlanarak 4 adede kadar USB cihazı paylaşılabilir


Tp-Link TL-PS310U 1 Port Multifunction Print Server
Tp-Link TL-PS310U 1 Port Multifunction Print Server Ne Yapar?


TP-LINK MFP ve Depolama Server’ı TL-PS310U, bir ev ve ofis ağına bağlı USB cihazlarının paylaşımı için idealdir. Cihaz, piyasadaki yazıcıların ve çok fonksiyonlu yazıcıların çoğu ile uyumludur ve ağa bağlı bilgisayarlarla bu cihazların kesintisiz olarak paylaşımına ve yönetimine izin verir. Cihaz, server’a bağlı bir USB dock ile, tarayıcı, flash driver, hoparlör ve web kamerası gibi USB temelli cihazların dört adedi ile çalışabilir. Bu cihazlara, ağ üzerinden erişilebilir ve Server kablosuz bir router’a bağlandığında kablosuz bile erişilebilir.

Harika Uyumluluk


TL-PS310U, piyasadaki MFP ve diğer USB cihazlarının çoğu ile uyumludur. 200’den fazla yazıcı modeli ile test edilen TL-PS310U’muz, sınıfında cihaz uyumluluğunda liderdir. TL-PS310U’yu, evinizin veya ofisinizin baskı gereksinimleri için mükemmel bir seçenek olarak bulacaksınız.

Daha Yüksek Verimlilikle Daha Kolay Konfigürasyon


Tamamen yeni arayüz, print server’ınız ile çalışmak için çok kolay ve pratik bir yol sunar. Acemi bir kullanıcı olsanız bile, arayüz yoluyla TL-PS310U’muzu kolaylıkla yönetebilir ve konfigüre edebilirsiniz. Onu açın ve kendi başına bırakın. Otomatik Bağlantı fonksiyonu ile sadece Utility’yi açabilir ve "Connect Automatically for Printing" fonksiyonunu seçebilirsiniz ve TL-PS310U sizin için baskı işini tamamlayacaktır. Otomatik olarak yazıcınıza bağlanır ve size kahve içmek için zaman bırakarak mevcut baskı işlerinizi halleder.

WINDOWS 7 Destekli


Firmware upgrade’i ve yeni Utility ile TL-PS310U şimdi, WINDOWS 7 işletim sistemi ile mükemmel bir şekilde çalışabilir. Yeni Utility yoluyla, WINDOWS 7’de çalışırken yazıcıyı ve diğer USB cihazını kolaylıkla idare edebilirsiniz.

Tp-Link TL-PS310U 1 Port Multifunction Print Server
Tp-Link TL-PS310U 1 Port Multifunction Print Server
Tp-Link TL-PS310U 1 Port Multifunction Print Server
TP-LINK Hakkında


1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir. 

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Tp-Link TL-PS310U 1 Port Multifunction Print Server


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
 • Harika 07.08.2015
  Cihaz ne vaat ediyorsa hepsini yapıyor. İster üzerindeki USB yuvasında tek bir cihaz bağlayın (ki bu kaynakları boşa harcamak olur), ister 4 girişli USB çoklayıcı ile yazıcı, tarayıcı, kamera sabit disk gibi farklı cihazlar bağlayın. Hatta USB çoklayıcı ile aynı veya farklı cihazları 4 adete kadar bağlayın. Ben 1 yazıcı, 3 sabit disk bağladım. Tek şikayetim ethetnet bağlantı hızının 100mbps olması. Bu hız sabit disk veri aktarımı için yeterli olmuyor bence. Ethernet yuvası Gigabit olsaymış muhteşem olurmuş. Yine de piyasada bu kadar işlevsel başka bir cihaz görmedim. Son olarak, uygulama arayüzü de sade ve kullanışlı. Memnun kaldığım bir satın almaydı.
  ilker polat
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0