Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tp-Link TL-PA4016P KIT AV500 Powerline Priz Girişli Başlangıç Kiti

Ücretsiz Kargo
Fiyat
209,16 TL


Tp-Link TL-PA4016P KIT AV500 Powerline Priz Girişli Başlangıç Kiti Açıklaması
Var olan elektrik kabloları üzerinden 500Mbps seviyesine kadar ulaşan veri aktarım hızı HD video yayınları için idealdir
Entegre edilmiş güç soketi, güç çıkışının boşa gitmemesini sağlar
Tak ve çalıştır tasarım ve pair butonuna basarak kolay şifreleme
Güç Tasarrufu Modu güç tüketimini otomatik olarak %85’e kadar azaltır

Tp-Link TL-PA4016P KIT AV500 Powerline Priz Girişli Başlangıç Kiti
Bu Ürün Ne Yapar


TL-PA4016P KIT, yeni kablo veya delme gerektirmeden var olan güç hattınızı yüksek hızlı bir ağa dönüştürür. Yapılandırma gerektirmez, adaptörünüzü prize takın ve anında ağ altyapısı oluşturun. Ayrıca, TL-PA4010P, diğer kullanımlar için entegre edilmiş bir güç soketine sahiptir. Evinizin elektrik kabloları üzerinden 500Mbps’ye ulaşan hızıyla ve 300 metreye ulaşan kapsamıyla TL-PA4016P KIT çoklu ortam eğlence ağı kurmak için mükemmel bir seçimdir.

Tp-Link TL-PA4016P KIT AV500 Powerline Priz Girişli Başlangıç Kiti
500Mbps’ye ve 300 Metreye Kadar


Gelişmiş HomePlug AV teknolojisi ile TL-PA4016P KIT, evin elektrik devresi üzerinden 500Mbps’ye kadar stabil yüksek hızlı veri aktarım hızı ve 300 metreye kadar kapsama sağlar. TL-PA4016P KIT, bilgisayarlardan ve oyun konsollarından, setüstü kutularına, IPTVlerden yazıcılara ve NAS hard disklere kadar tüm ağ uyumlu cihazları bağlamak için mükemmel bir ev çözümü sunar.

Daha iyi Performans için İnce Filtre


Entegre edilmiş ince filtresiyle TL-PA4016P KIT, ağ performansını etkileyebilen çevredeki elektronik donanım tarafından meydana gelen gürültü parazitlerini önleyerek powerline iletişim performansını en iyi hale getirir. Böylece, yüksek güç tüketen bir cihaz prize takılıyken, kullanıcılar ani hız düşmesi yaşamazlar.

Kolay Ağ Güvenliği için Pair Butonu


TP-LINK’in powerline adaptörleri ile dakikalar içinde sorunsuz powerline ağı kurabilirsiniz, sadece takın ve çalıştırın. Ayrıca, adaptörlerin ‘’Pair’’ butonu, evinizin powerline ağındaki birden çok powerline adaptörü güvene almak veya yönetmek için kullanılabilir.

1. İnternet bağlantılı adaptörü yakınlardaki bir prize takın.

2. Ek adaptörleri Ethernet kablo aracılığıyla PClere/Laptoplara/İnternet TV lerine veya diğer ağ tabanlı cihazlara bağlayın – ve tamam!

*Önerilen: Ağ güvenliği ve veri şifrelemesi için pair butonlarına basın.Tp-Link TL-PA4016P KIT AV500 Powerline Priz Girişli Başlangıç Kiti
Tp-Link TL-PA4016P KIT AV500 Powerline Priz Girişli Başlangıç Kiti
Ek Cihazlar İçin Ekstra Güç Soketi


Entegre edilmiş güç soketi ile yeni TL-PA4016P ev ağınız için gerçek yarar sağlar. Entegre edilmiş güç soketi, ek cihazların veya güç çubuklarının sanki normal bir duvar priziymiş gibi adaptöre bağlanmasına olanak sağlar. Bu da TL-PA4016P takılıyken bile hiçbir güç çıkışının boşa gitmemesini sağlar.

85% Güç Tüketimini %85’e Kadar Azaltır


Powerline adaptörün yeni nesli TL-PA4016P KIT, pratik ürün tasarımı ve çevreye duyarlı güç tasarrufu moduyla, ‘’Çalışma Modu’’ nu enerji tüketimini %85’e kadar azaltan ‘’Güç Tasarrufu Modu’’na otomatik olarak değiştirecektir.

Not: Powerline adaptörlerin aynı elektrik fazı üzerinde takılı olması gerekmektedir.Tp-Link TL-PA4016P KIT AV500 Powerline Priz Girişli Başlangıç Kiti


Diğer Özellikler
 • Arabirim
  1 Port RJ45
 • Usb Port
  yok
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Tp-link
 • Arayüz
  Ethernet
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum