Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tp-Link TD-W8970 300Mbps 4 Gigabit Port Fiber ve 3G/4G Destekli Kablosuz E-Wan Router/AP ADSL2+ Modem

Hepsi-Bir-Arada Cihaz: ADSL2+ Modem, NAT Router, 4-Gigabit-Port Switch ve Kablosuz N Access Point
300Mbps kablosuz hızı ve Gigabit Ethernet portları, çoklu HD video stream’leri için idealdir.
Çok Yönlü Bağlantı: Birden fazla Internet bağlantı tipi için ADSL, Ethernet WAN veya 3G/4G modem
Depolama paylaşımı, yazıcı paylaşımı, FTP Sunucu, Medya Sunucu ve 3G/4G Modem paylaşımı için bir USB 2.0 portu

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Tp-Link TD-W8970 300Mbps 4 Gigabit Port Fiber ve 3G/4G Destekli Kablosuz E-Wan Router/AP ADSL2+ Modem AçıklamasıTp-Link TD-W8970 300Mbps Gigabit 3x5dBi Antenli Kablosuz Modem Router
Tp-Link TD-W8970 300Mbps Gigabit 3x5dBi Antenli Kablosuz Modem Router

Hepsi Bir Arada: ADSL2 + modem, NAT Router, 4-Port Gigabit Switch ve Wireless N Erişim Noktası
1000 Mpbs Kablolu Gigabit aktarım hızı
300 Mpbs Kablosuz veri aktarım hızı, 4 Port, 3x5 dBi değiştirilebilir anten
2 Adet USB 2.0 Port ile: Harici disk ve Yazıcıları ağa bağlama + tüm kullanıcılara paylaşım ve uzaktan erişim imkanı
IPv6 Desteği
Hem ADSL, hem Ethernet WAN bağlantı desteği: VDSL ve Fiber geniş bant seçeneklerini bağlama imkanı

Tp-Link TD-W8970 300Mbps Gigabit 3x5dBi Antenli Kablosuz Modem Router
Tp-Link TD-W8970 300Mbps Gigabit 3x5dBi Antenli Kablosuz Modem Router
Bu Ürün Ne Yapar?


TP-LINK’in TD-W8970 300Mbps Kablosuz N Gigabit ADSL2+ Modem Router’ı, kullanıcıların yüksek hızlı internet bağlantılarına erişmelerine, onları çarpıcı 300Mbps kablosuz hızlarda veya 4 Gigabit LAN portlarından birini kullanarak kablosuz olarak paylaşmalarına izin veren inanılmaz güçlü bir hepsi-bir-arada cihazıdır. 2 çok fonksiyonlu USB portu ile kullanıcılar, yerel ağlarda veya internette yazıcıları, dosyaları ve medyayı paylaşabilirler veya USB portunu 3G/4G modemlerini wireles olarak paylaşıma açmak için kullanabilirler. Dahası, bu Hepsi-bir-arada cihaz iki farklı bağlantı tipine izin verir: ADSL veya Ethernet WAN, böylece kullanıcılara hangi yöntem en uygunsa Internete onunla erişme esnekliği sağlar.

Full Gigabit Portlar – Daha Fazla Güce Sahip Olun


300Mbps 802.11n kablosuz ve 4 gigabit LAN portu ile TD-W8970, gecikmesiz konferans görüşmeleri, HD video streaming veya online oyun gibi bant genişliğini yoğun kullanan işler veya eğlence için hızlı ve güvenli bağlantılara bel bağlayan, bant genişliğini fazla kullanan kullanıcılar için ideal bir seçimdir.

Tp-Link TD-W8970 300Mbps Gigabit 3x5dBi Antenli Kablosuz Modem Router
USB Paylaşım Portu – Kolay Paylaşım


Kullanıcılar, TD-W8970’in iki çok fonksiyonlu USB 2.0 portunu kullanarak, çeşitli farklı bilgisayarlarla evdeki ağı üzerinde USB Bellek, Harici Disk, Yazıcı veya Media Sunucu gibi cihazlarını kablosuz paylaşıma sunabilir veya 3G/4G modemlerine tanımlanmış tek bir cihazda kullanabilecekleri cihazları yine bu porta takara wireless paylaşımında bulunabilirler.

Tp-Link TD-W8970 300Mbps Gigabit 3x5dBi Antenli Kablosuz Modem Router
Değiştirilebilir LAN/WAN Portu – Çok Yönlü Bağlantı


TD-W8970, değiştirilebilir LAN/WAN portunu kullanarak, kullanıcıların ADSL, 3G/4G modem paylaşımı, kablo veya fiber modem arasında farklı internet bağlantılarının esnekliğine sahip olmalarına izin verecek şekilde, ADSL veya Ethernet WAN bağlantılarını (EWAN) destekler. Bu eşsiz özellik, kullanıcıların fiber veya kablo servislerini değiştirmeleri gerektiğinde bunu kolaylaştırır.

Tp-Link TD-W8970 300Mbps Gigabit 3x5dBi Antenli Kablosuz Modem Router
Masaüstünüzü temizleyin!


TD-W8970, şık bir cihazda toplanmış çeşitli ağ cihazlarının işini görür. Bir ADSL2+ modem, NAT Router ve 300Mbps kablosuz access point ile bu cihaz, yüksek hızlı bir internet bağlantısına erişmek için birden fazla cihaz satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Sanal Olarak Dayanıklı 10 VPN IPsec tünelleri


Aynı anda 10 IPSec VPN tünelini destekleme özelliği, TD-W8970 kullanıcılarına, ağ güvenliğini garantilemek ve evde veya dışarda çalışmak için ağ erişiminin avantajını sağlamak veya basitçe yerel ağlardan dosyalara erişmeleri için sanal bir özel ağ kurma esnekliği sağlar.

IP QoS-Bant Genişliğinin Makul Bir Şekilde Kontrolü


TD-W8970, bant genişliğinin optimum kullanımına izin veren, yoğunluk üzerinde bant genişliği kontrolünü sağlayan ve bant genişliği hakkına tecavüz edilmesini engelleyen IP QoS’u (Quality of Service) destekler. Bu şekilde küçük bir ağın kullanıcıları, ayrılmış ve özel bir bant genişliğine sahip olurlar, kritik olmayan uygulamaların ağ performansını düşürmesi engellenir.

IPv6’ya Hazır


Bu cihaz, yeni nesil internetin temelini oluşturan, bir dizi yeni servise izin veren ve kullanıcı deneyimlerini iyileştiren IPv6’yı destekler.Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(3) Yorum
 • MEVLÜT ŞİMŞEK 15.12.2013
  HIZLI AL DAN BU MODEMİ ALDIM YURT İÇİ KARGONUN BAŞARILI ÇALIŞMASI İLE 1 HAFTAYA ELİME ULAŞTI TAKTIM ZYZEL MODEMİ 5'E KATLIYOR...MODEMİN KRALI 2,4 GHz VE 5 GHz OLMAK ÜZERE 3 ANTENİ VAR 5 DBi
  MEVLÜT ŞİMŞEK
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :1
 • Hızlıal ve Tp-link 05.12.2013
  Hızlıal'dan bu modemi sipariş verdim ve 24 saat geçmeden elime ulaştı.Bu siteden 3 alışverişim oldu fiyat/performans ve müşteri memnuniyeti hakkında Hızlıal beni hiç mağdur etmedi.Tp-link'in bu modemi de gerçekten çok güzel. Tasarımı, kalitesi, çekim mesafesi falan gayet iyi. Bir tek arayüzü ingilizce fakat daha önceden biraz bu konularda bilgim olduğu için sıkıntı çekmedim. Bir sıkıntı olursa Tp-link müşteri hizmetleri size her konuda yardımcı oluyorlar. Hem Hızlıal'a hem de Tp-link'e ürün ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
  FATİH AYDIN
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • HARİKA ÜRÜN 18.11.2013
  ürün kablosuz mesafesi çok iyi ayrıca 2 adet usb paylaşım portu böylece harici hdd lerimi bir daha bilgisayara bağlamam gerek yok hızlı alın hızlı karolayıp tarafıma göndermeside çok iyi oldu teşekkürler hızlı al..
  OĞUZ ÇELEBİ
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0