Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tp-Link MC220L Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü

1
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
108,38 TL

Tp-Link MC220L Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü Açıklaması



Tp-Link MC220L Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü




Tp-Link MC220L Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü





IEEE 802.3ab ve IEEE 802.3z standartlarıyla uyumlu.
Hot-swap FX port
Fiber mesafesini çoklu mod için 550mt, tekli mod için 10km'ye kadar çıkarır





Tp-Link MC220L Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü




Bu Ürün Ne Yapar?


MC220L, 1000BASE-SX/LX/LH fiberi 1000Base-T bakır kabloya -veya tam tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standartlarıyla uyumlu MC220L, SC-Tipi konnektör ve çoklu/tekli mod fiber kablo ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çoklu modda 850nm, tekli modda 1310nm'de veri alır ve iletir. Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX portu için oto MDI/MDI-X, ve ön panelde durum LED'lerinin varlığı. MC220L çoklu mod fiber kullanarak 550mt, tekli modda 10km genişletilmiş fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.





Tp-Link MC220L Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü


Diğer Özellikler
  • Usb Port
    yok
  • Arabirim
    1 Port RJ45
  • Garanti Süresi
    3 Yıl
  • Marka
    Tp-link
  • Arayüz
    Ethernet
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum