Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tp-Link Archer C20i AC750 Dual Band 2.4GHz 300Mbps+5Ghz 433Mbps, Stand Dizayn 1 USB Port IPv6 Wireless AC Router

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Tp-Link Archer C20i AC750 Dual Band 2.4GHz 300Mbps+5Ghz 433Mbps, Stand Dizayn 1 USB Port IPv6 Wireless AC Router AçıklamasıTp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router
Tp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router
Tp-Link Archer C20i Kablosuz Dual Band Router


  • 802.11ac standardını destekler - Wi-Fi’nin yeni nesli
  • Eşzamanlı 2.4GHz 450Mbps ve 5GHz 1300Mbps bağlantısı birinci sınıf kablosuz deneyim sağlar
  • Daha kararlı kablosuz sinyal ve üstün kapsama alanı
  • USB Portu - Internet üzerinden veya yerel olarak arkadaşlarınız ve aileniz ile yazıcılarıyaları veya medyayı kolayca paylaşabilirsiniz


     Tp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router
     802.11ac - Wi-Fi'nin Yeni Nesli


     TP-LINK'in Archer C20i'si yeni nesil Wi-Fi standardı ile geliyor - 802.11ac, geriye dönük 802.11n ile uyumlu ve 3 kat daha hızlı kablosuz N hızları. Daha yüksek güç verimliliği ve katı güvenlik, 802.11ac bir ev multimedya ağını hızlandırmak ve birden fazla cihazın neden olabileceği tıkanıklığı çözer.

     Tp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router
     733Mbps Eşzamanlı Dual Band - Daha Fazla Bant Genişliği, Daha Az Etkileşim


     5Ghz bandında kristal berraklığında 433 Mbps ve 2.4Ghz bandında 300Mbps kablosuz hızları ile Archer C20i inanılmaz kablosuz performansı ile iki ayrı ağın esnekliğini sunar. E-mail göndermek veya web’de dolaşmak gibi basit görevler 2.4Ghz bandı ile idare edilebilirken, online oyun veya HD video yayını gibi bant genişliğini yoğun kullanan görevler 5GHz bandı tarafından yerine getirilebilirler. Hepsi aynı anda.

     Tp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router
     Tüm Yönlerde Kararlı Sinyal ve Üstün Kapsama Alanı


     Daha yüksek kaliteli anten teknolojisi ile birleştirilen içinde bulundurduğu 3 dahili anten ile tüm yönlerde kararlı sinyal ve daha uzun mesafelerde yüksek hız sayesinde mükemmel kablosuz performansını tecrübe edebilirsiniz. Bu özellik, geniş evinizin ya da ofisinizin herhangi bir noktasından olağanüstü kablosuz kapsama alanı ve güvenilirliği sağlar.

     Tp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router
     Kolay USB Depolama ve Paylaşım


     USB bağlantı noktası ile yerel bir yazıcıyı veya dosyaları ve medyayı yerel ağa bağlı aygıtlarla ya da FTP sunucusu aracılığıyla uzaktan paylaşabilirsiniz.

     Tp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router
     Kolay Kurulum


     Ürün CD’sinde bulunan, TP-LINK'in optimize edilmiş yapılandırma programı kullanıcıların tüm ağ kurulumlarını ve kablosuz ağ ayarlarını sadece birkaç dakika içinde tamamlamasına yardımcı olur. Yerleşik akıllı auto-detection fonksiyonu sayesinde Archer C20i hangi bağlantı tipi kullanılacak ise otomatik olarak algılama yeteneği ile bağlantı tipinizi otomatik olarak araştırır ve kurulum işlemini hızlıca yaparak sizi kurulum zahmetinden kurtarır.

     Ebeveyn Kontrolü


     Ebeveyn Kontrolü, ebeveynlerin ya da sistem yöneticilerinin çocuklar ya da personel için kısıtlı erişim ilkeleri belirlemesine olanak sağlar.

     Konuk Ağ


     Konuk Ağ Erişimi, özel Wi-Fi erişim kodlarını veya diğer kişisel bilgilerinizi paylaşmaya gerek kalmaksızın kontrollü bir şekilde ev veya ofis ağınızda konuklar için güvenli Wi-Fi erişimi sağlar.

     IPv6 Destekler


     Archer C20i kablosuz dual band router, yeni nesil Internet’in temelini oluşturan, yeni bir servis yelpazesine ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimlerine izin veren IPv6’yı destekler.

     Tp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router
     Tp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router
     Tp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router
     TP-LINK Hakkında


     1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir. 

     Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

     Tp-Link Archer C20i AC750 Kablosuz Dual Band Router


     Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
     (1) Yorum
     • mukemmel performans 24.02.2015
      2.4 ghz bandında mukemmel performansı var 5ghz de, alıcısı olan evdekı smart tv lerımdı lg olanda baglantı sorunları yasadık kısaca evdekı 5 ghz performansı dusuk dıyebılırım. dıger bır sorun kurulum asamasında arayuzun turkce olmayısı. ben kolaykurulum cd sıyle bıle yazıcıyı kablosuz yapamadım. usb performansından oyuzden bahsedemıyecegım ama kurulumu zor geldı bana.alıcak arkadaslara tavsıyelerım bunlar
      musa ağ
      Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
      Evet :0 Hayır :0