Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Toshiba 16GB Exceria Type HD Class10 UHS-I MicroSDHC Kart Bellek

95MB/s Okuma Hızı - 30MB/s Yazma Hızı
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Toshiba 16GB Exceria Type HD Class10 UHS-I MicroSDHC Kart Bellek Açıklaması

Toshiba 32 GB Micro SDHC Exceria Type HD UHS-1 Class-10 (95Mb/sn)

Dünyanın En Hızlı Micro SdHC haıfza Kartı

Toshiba' yeni Exceria serisi, Toshiba'dan beklediğiniz mükemmellik ve tecrübenin birleşimi olan yüksek performanslı Toshiba 32 GB Micro SDHC Exceria Type HD UHS-1 Class-10 hafıza kartını sunar.Yüksek performans sunan Toshiba 32 GB Micro SDHC hafıza kartı, microSD hafıza kartı ver3.0 UHS-1 standartına uyumludur ve dünyanın en hızlı veri transfer hızını sunan versiyonlara sahiptir.
Toshiba 32 GB Micro SDHC Exceria Type HD UHS-1 Class-10 (95Mb/sn)

SD hafıza kartı seçiminiz

Toshiba 32 GB Micro SDHC Exceria hafıza kartı her türlü kişisel dijital cihazınızda veri depolama kartı seçiminiz olarak geliştirilmiştir.Dijital cihazların performansı arttıkça daha hızlı veri transfer hızları sağlayan SD hafıza kartları dijital kamera ile HDMI kaydı,ardışık fotoğraf çekme ve verileri diğer cihazlara kopyalarken daha kısa transfer süreleri gibi fonksiyonları desteklemesi gerekmektedir.
Toshiba 32 GB Micro SDHC Exceria Type HD UHS-1 Class-10 (95Mb/sn)

Toshiba Exceria Hafıza Kartı

Toshiba'nın EXCERIA  serisi hafıza kartları , SD hafıza kart ver 3.0 uhs-1 standartı ile tamamen uyumlu, hızlı veri okuma ve yazma hızı sunan yüksek performanslı SDXC ve SDHC hafıza kartlarına sahiptir. Minimum kayıt hızı UHS class 1 ve SD class 10 hızıyla uyumludur.
Toshiba 32 GB Micro SDHC Exceria Type HD UHS-1 Class-10 (95Mb/sn)

Üç Değişik Tip

Exceria ürünleri 3 farklı seriye sahiptir Type 1 Type 2 ve Type HD, her versiyon değişik kapasite ve performansa sahiptir.Type 1 serisi ürünler dünyanın en hızlı veri transferine sahiptir. Saniyede 95md okuma ve 90 md yazma hızı sunar. Type 2 kartlar maksimum okuma hızı 95mb/sn ve 60MB/sn okuma hızı sunmaktadır.Type HD ürün serisi ise 90 mb/sn okuma 30mb/sn yazma hızı sunar.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(3) Yorum
 • Başarılı 15.11.2014
  Alet şu an mükemmel çalışıyor. Kutu içeriğine gelince; aletin bulunduğu küçük plastik kapaklı kutuda SD Dönüştürücü Aparat yuvası var ancak SD Dönüştürücü Aparat'ın kendisi yok. Yeri var kendisi yok. Üretim hattında koymayı mı unutmuşlar, yoksa genel olarak yok mu? Bu konuda Hızlıal yetkilisinden cevap beklemekteyiz.
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • En İdeal Hafıza Kartı 18.04.2014
  Windows phone 8.1 gelmesi ile kart ihtiyacı doğdu ve hızı olsun kalitesi olsun markası olsun fiyatı olsun 39tl ye en iyi ürün tavsiye ederim.
  Serhan Yıldırım
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :3 Hayır :0
 • Cep telefonu için ideal ürün 02.01.2014
  Hem veri yazma ve okuma özelliği açısından hızlı, hem de fiyat/performans olarak alınması gereken bir ürün. Hızlı teslimat için teşşekkürler...
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :4 Hayır :1