7/24 Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Tiny Love Park Yatak ve Puset Dönencesi Mavi

3
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
99,90 TL

Tiny Love Park Yatak ve Puset Dönencesi Mavi Açıklaması

0ay+ PARK YATAK DÖNENCESİ 3 değişik şekilde kullanım.

Birden Fazla Duyu Deneyimi Park Yatak Dönencesi görme ve işitmeyi uyarır ve geliştirir.

Dönme hareketiyle bebeğin bir cisme odaklanmasına ve onu gözleriyle takip etmesine yardımcı olur.

30 dakika kesintisiz devam eden 5 değişik melodi, işitmeyi uyarır ve geliştirir, bebeği müzik dünyasına yakınlaştırır ve müzikal yeteneklerini geliştirir. Müzik ve görsel uyarıcılar, aynı zamanda bu iki duyunun koordinasyonunu da geliştirir.

7 ELEMENT SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

İnce Motor Becerileri Park Yatak Dönencesi bebeğin göz kaslarının gelişimine katkıda bulunur.

Küçük bebekler, zayıf göz kasları ve sınırlı görmeleri nedeniyle cisimleri izlemekte zorlanırlar. Bu nedenle, yavaş hareket eden cisimler, göz kaslarının kuvvetlendirilmesine katkıda bulunurken, bebekleri gözleriyle takip etmeye teşvik eder. Algılama Görsel uyarıcılar kat kat tasarlanmışlardır – hayvanların yanında bulunan şekiller, sallanan hayvanlar ve onların üzerinde siyah beyaz koniler. Bebeğin görüşü gelişirken, yanlarla birlikte yukarı ve aşağı katları keşfetmeye başlar. Bu uzaysal algılamasını ve boşlukta cisimleri algılamasını ve organize etmesini geliştirir. Etki tepki: Müzik kutusunun üç düğmesi vardır ve bebeğinizi düğmelere basmaya teşvik ederek (etki) değişik müzikal karşılıklar (tepki) almaya yönelik bir müzik kutusu olarak kullanılabilir. Nesne Devamlılığı Beşinci ayından itibaren bebeğiniz, görme alanı içindeki cisimlerin kaybolup yeniden belirdiğinin farkına varacaktır. Bunun sonucunda, belirli bir sırayla ortaya çıkan, kaybolan, yeniden görünen cisimler meydana çıkma egzersizine ve keşfetmeye katkıda bulunurlar. Duygusal Zeka EQ Bebeğin sakinleşmesi, en azından ilk başlarda, dışarıdan bir yardıma bağlıdır. Mobil, bebeği yumuşatan bir sakinleştirici uyarıcıdır. Müzik ve hareket kombinasyonu, bebek için sabit, tanıdık ve dostça bir unsura dönüşür. Dil ve İletişim Müzik dinlemek bebeklerde dil gelişimine katkıda bulunur. Müzik ve dil cümleler oluşturan bir seri seslerden oluşur. İlk örnekte cümleler müzikal, ikincisinde sözellerdir. İki örnekte de beyin ses serilerini kapar, onları organize eder ve onlara anlam verir.

AYLARA GÖRE KULLANIM ÖZELLİKLERİ

0-1 ay Park Yatak Dönencesi bebeğinizin işitme duyusunu geliştirir ve bebekler için özel seçilmiş melodiler ile bebeğinizi sakinleştirir. 1-3 ay Bebeğiniz yukarı bakar ve yukarısında hareket eden cisimlere bakmaktan ve onları gözleriyle takip etmekten keyif alır, böylece görüşünü geliştirir ve göz kaslarını güçlendirir. Gelişen görüşü mobil unsurlarının daha fazlasını keşfetmesini sağlar. 3-5 ay Park Yatak Dönencesi derin algılamayı geliştirir, bir diğer deyişle bebeğin gözleri üç boyutlu algıyı sağlayacak şekilde koordine olur ve onun çeşitli mesafeleri görmesini sağlar.

Diğer Özellikler
  • Marka
    Tiny Love
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum