Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

The Witcher Cilt 1 - Camlar Konağı - Paul Tobin

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


The Witcher Cilt 1 - Camlar Konağı - Paul Tobin Açıklaması


Yazar: Paul Tobin

Yayınevi: JBC Yayıncılık

Sayfa: 136

Ciltsiz

 

Tekinsiz Kara Orman'ın içinden yol almakta olan meşhur canavar avcısı Geralt, yolculuğu esnasında dul kalmış bir balıkçıyla karşılaşır. Camlar konağı diye bilinen uğursuz bir köşkte karısının intikam peşindeki cesedi bulunmaktadır. Geralt bu hayaletli konağı araştırırken dehşet verici bir yaratık ordusuyla savaşacak ve bu evi Geralt'a mezar edebilecek korkunç bir gizemi aydınlatacaktır! Eisner Ödülü sahibi Paul Tobin'in yazdığı ve yükselen çizgi roman yıldızı Joe Querio'nun resimlediği çok satan video oyunu serisi The Witcher dünyasının bu aksiyon dolu korku & fantezi hikayesi hem serinin sadık hayranlarını hem yeni okuyucuları hiç şüphesiz hayrete düşürecek!

"Joe Querio'nun çizim tarsi o ağırdan alan, sinsi korku yaklaşımına mükemmel yakışıyor. Sayfaya çok kuvvetli bir atmosfer hissi verirken ormanın ve ormana ait manzaraların rahatsız edici doğasını sindirmeniz için gözlerinizi her panelde oyalanmaya mecbur bırakıyor." 
-IGN-

"The Witcher medyasının hali hazırda bir hayranı değilseniz bile bence bu kitapta keyif alacağınız pek çok şey var; ama zaten öyleyseniz hiç kaçırmayın." 
-Comic Vine-

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum