Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Tetra TetraTec External Filter EX 600 Dış Filtre

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Tetra TetraTec External Filter EX 600 Dış Filtre Açıklaması

TetraTec External Filter EX 600 Dış Filtre  

60 - 120 litrelik akvaryumlarda mekanik temizlik ve oksijen sağlayan, 600 l /saat filtrasyon yapabilen dış filtredir. Musluklar,Filtre içerisinde bulunan üç sepet içerisinde sünger, seramik, biobal, elyaf ve karbon filtre malzemeleri standart olarak bulunmaktadır.

Kullanma Talimatı
Filtre akvaryumun dışında akvaryumdan daha aşağıda kalacak şekilde yerleştirilerek kullanılır. Kurulumu kolaydır. Tüm filtre malzemeleri hazır olarak bulunmaktadır. Kullanmadan önce mutlaka poşetli ürünlerin poşetleri çıkarılmalıdır. Ayrıca sünger, karbon ve seramik gibi filtre malzemeleri musluk altında yıkanarak, filtre sepetlerine yerleştirildikten sonra, kapak kapatılır. Su giriş ve çıkış hortumları takılır. Hortumları akvaryuma yerleştirildikten sonra, üst bölümünde yer alan hava pompası yardımı ile hava basıldıktan sonra, prize takıldığında çalışmaya hazırdır. Temizlik öncesi mutlaka fişten çekilmelidir. Filtrenin içerisinde yer alan sünger, elyaf gibi filtre malzemeleri düzenli aralıklarla temizlendiği taktirde filtre işlevini daha sağlıklı yapacaktır.

 NOT: Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar dışında, oluşabilecek teknik arıza durumlarında geçerli olmak şartı ile ürün 3 yıl garantilidir.

 
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum