Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Tarikat-i Muhammediyye (Şamua)

10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
44,28 TL
İndirimli Fiyat
24,91 TL
44
Kazancınız
19,37 TL

Tarikat-i Muhammediyye (Şamua) AçıklamasıŞeytan, insanın apaçık düşmanıdır. Onun bütün emeli, imanı yok etmek, ateşte ebedi kalmaya yol açmaktır. Kulu taatten dışarı çıkarmak, kahredici bir zulme saptırmak ister. İnsanı oyalayıp hayırlı işlerden geri bırakmaya, derece ve mertebelerden aşağı düşürmeye çalışır.


Sarsılmaz bir gayretle, insanı manevi zaferden alıkoymaya çabalar. O ancak kendi hempaları cehennem yaranından olsun diye onları davet eder. O halde, korunma sebeblerini al ve şeytanı düşman edin! Dünya fanidir, çabucak zeval bulup harap olacaktır. Dünyanın izzeti zillet, ni’metleri nikbet, şerabı serabdır. Ahiret evi ise sermedi hayatın ta kendisidir. O, iman ehlinden olup da sakınanlar için hazırlanmıştır. İzzeti baki ve sonsuzdur. Ni’metleri sade ve devamlıdır. O gün için çehreler vardır ki Rablerine bakarlar; parlar ve aydındırlar.


Rableri katında hoşnutluğa ermiş, gönülleri yatışmıştır. O’ndan razı ve O’na şükredicidirler. İşte bu nimetin ve en üstün lezzetin, fevz ü felahın, en büyük saadetin kendisidir. Bunlara erişmek ancak itikadlarda, sözlerde huylarda ve işlerde evvelkilerin ve sonrakilerin efendisi, peygamberlerin sonuncusu olan Efendimiz’e uymakla elde edilebilir. Tarikat-i Muhammediye adlı bu seçkin eser, Resulüllah (S.A.V.) Efendimiz’in açtığı bu nurlu ve mübarek yoldan nasıl yürüneceğini delilleriyle ortaya koymaktadır...


Eser sahibi adı: İmam-ı Birgivi
Katkıda bulunan kişi adı: Celal Yıldırım
Katkıda bulunan kişi rolü adı: Çevirmen
Kategori adı: İslam
Kategori adı: Tasavvuf - Mezhepler - Tarikatlar
Basım tarihi ay bilgisi: 2013
Sayfa sayısı: 558
Ağırlık bilgisi (gram): 958.00
En bilgisi (cm): 17.00
Cilt tipi adı: Ciltli
Kağıt cinsi adı: Şamua
Basım dili: Türkçe
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum