Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Steve Jobs Gibi Düşünmek

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Steve Jobs Gibi Düşünmek AçıklamasıEn büyük çağdaş inovasyonculardan biri olan Steve Jobs bilişim ve müzik endüstrilerinde dönüşüm gerçekleştirerek bize çağdaş dünyanın en çok arzulanan teknolojilerini getirdi.


Arkadaşı Steve Wozniak ile 1976’da Apple’ı kuran ve her zaman kötü durumlardan olabildiğince iyi sonuçlar çıkarmayı bilen Steve Jobs, 1985’te Apple’dan kovuluşunu CGI şirketi Pixar’ı satın almak için bir fırsat olarak kullandı. Sonra da 11 yıllık aranın ardından Apple’a dönüp orayı dünyanın en çok sevilen şirketlerinden birine dönüştürdü.


Bu başına buyruk iş adamının görüşlerini ve itinayla bilenmiş becerilerini bir araya getiren bu kitap, Steve Jobs Gibi Düşünmek okuru Steve Jobs’dan ilham almaya ve dünyaya bir dahinin gözlerinden bakmaya davet ediyor.


Bu kitapta cesaret alacak çok şey var çünkü Jobs uyumsuzların ve isyankarların dünyayı değiştirmekten korkmayarak “insanlığı ileri götürdüğüne” inanan bir adamdı; hatalarına rağmen her zaman kendinden umulanı yapabilen cesur, cüretkar bir iş adamıydı.


Siz de Steve Jobs gibi düşünebilirsiniz.


Eser sahibi adı: Daniel Smith
Katkıda bulunan kişi adı: Kutlukhan Kutlu
Katkıda bulunan kişi rolü adı: Çevirmen
Kategori adı: Edebiyat
Kategori adı: Anlatı
Basım tarihi ay bilgisi: 2015
Sayfa sayısı: 176
Ağırlık bilgisi (gram): 176.00
En bilgisi (cm): 13.00
Cilt tipi adı: Ciltsiz
Kağıt cinsi adı: 2. Hamur
Basım dili: Türkçe
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum