Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Standart Portekizce - Türkçe / Türkçe - Portekizce Sözlük - İnci Kut

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Standart Portekizce - Türkçe / Türkçe - Portekizce Sözlük - İnci Kut Açıklaması

30.000'den fazla madde başı, Sözcüklerle ilgili morfolojik bilgiler, Fonetik açıklamalar ve yazılımlar, Gündelik konuşma dilinden kullanım örnekleri ve tıp, dilbilim, müzik, bilgisayar, denizcilik gibi çok çeşitli konularda sözcük dağarcığı, Portekizce ve Türkçe dilbilgisi notları, Kurallı ve kuralsız fiil çekimlerine örnekler, Deyimler ve ibareler, Sayılar, günler, aylar.

Mais de 30.000 entradas, Indicação de categoria gramatical, Transcrição fonética, Un extenso repertório léxico que abrange exemplos de uso e termos de disciplinas especializadas, como a medicina, a linguística, a música, a informática, a marinha e outras, Informações gramaticais, tanto portuguesas como turcas, Modelos de conjugação dos verbos regulares e irregulares, Locuções e frases feitas, Numerais, dias, meses.
İnci Kut: Ankara Koleji Mezunudur. Ankara Üniversitesi'nin İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Madrid'de başladığı İspanyolca öğrenimini Varşova Üniversitesi'nin İspanyol Filolojisi bölümünde tamamladı. İspanyol ve Portekiz dilleriyle ilgili öğretim kitaplarını hazırlayarak alanda büyük bir boşluğu gidermiştir. Bunun yanı sıra çok sayıda çevirisiyle bilinen bir yazarımızdır.
(Tanıtım Bülteninden)
Yazar: İnci Kut
Yayın Evi: İnkılâp Kitabevi
Boyut: 11.0x18.0
Format: Kitap
Kalite: 1. Hamur Ciltsiz
Sayfa: 592
ISBN: 9789751028662
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum