Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Speed Slicer Doğrayıcı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Speed Slicer Doğrayıcı Açıklaması

Speed Slicer Süper Hızlı Dilimleyici piyasada kullanıma sunulan en faydalı ve kullanımı en kolay mutfak gereçlerinden biri olma özelliği taşıyor. Speed Slicer’ın V şeklindeki, aşırı ölçüde keskin bıçağı ile her türlü sebze ve meyveyi kusursuz bir şekilde kesip doğrayabilirsiniz. Ayrıca Speed Slicer’ın yerleşik durumdaki 18 jülyen bıçağı ile yalnızca birkaç saniyede patateslerinizi mükemmel jülyen şeritleri şeklinde kesmeniz de mümkün! Speed Slicer Süper Hızlı Dilimleyici ile lahana ya da taze domateslerde de sonuç her zaman çarpıcı olacak. Speed slicer ile küçük ve büyük boyutta sebzeleri rahatlıkla doğrayabilecek bir yapıya sahiptir.
Speed Slicer, V şeklindeki, aşırı ölçüde kesin bıçağı ile her türlü sebze ve meyveyi kusursuz bir şekilde kesip doğrayabi
lirsiniz. Ayrıca Speed Slicer'ın yerleşik durumdaki 18 jülyen bıçağı ile yalnızca birkaç saniyede patateslerinizi jülyen şeritleri olarak kesmeniz de mümkün!
Speed Slicer, mozarella gibi yumuşak peynir türlerini dilimlerken ne denli iyiyse, parmesan peynirinde de aynı ölçüde iyidir.

Tütsülenmiş jambon, salam ya da sosis gibi şarküteri ürünlerinde de Speed Slicer mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız tek alet.

Salata malzemelerinizi ve sandviçlerinizi hazırlarken Speed Slicer'ı kullanabilirsiniz.

Dahası, Speed Slicer ile kesip doğradığınız yiyeceklerinizi doğrudan buzdolabı ya da dondurucuya atarak tazeliklerini korumalarını da sağlayabilirsiniz.

Speed Slicer ile istediğiniz genişlikte parçalar kesebilir, dilerseniz 6 mm'ye kadar inerek neredeyse saç teli kadar ince dilimler çıkarabilirsiniz.

Aynı zamanda V şekilli keskin ve hünerli Speed Slicer bıçağı kestiğiniz bütün parçaların aynı boyut ve şekilde olmasını sağlar.

1 x Paslanmaz Çelikten V şeklinde bıçak ve jülyen kesme bıçakları
1 x Kolay Tutma Sapı
1 x Hazneli Tutacak
1 x Seviye Göstergeli (kapasite: 1.500 ml) Saklama Kabı
1 x Kusursuz Soyucu
1 x Kullanım Kılavuzu

Diğer Özellikler
  • Marka
    Speed Slicer
  • Tipi
    Doğrayıcı&Dilimleyici
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum