Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri

Aynı Gün Kargo
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri kargo hizmeti verilmemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır.
Ürün Stokta! Saat 16:00'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoya teslim edilir.
Fiyat
27,50 TL

Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri AçıklamasıProf. Dr. Ahmet Hamdi İslamoğlu, 1944 yılında Trabzon/Köprübaşı ilçesi Konuklu köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Köprübaşı ve Sürmene'de, liseyi Trabzon Lisesi'nde, yüksek öğrenimini İstanbul İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi'nde tamamladı. 1968/1979 yılları arasında özel sektörde çalışan İslamoğlu, 1979 yılı Ekim ayında Trabzon İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi'nde asistan olarak göreve başladı. Daha sonra çıkan YÖK yasası ile Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ne geçti. 1986 yılında "Perakende Düzeyinde Gıda Maddesi ve Kolayda Malları Pazarlamada Çapraz Rekabet" konulu tezi ile İşletme doktoru oldu. Aynı üniversitede 1987'de yardımcı doçent, 1991 yılında doçent olan İslamoğlu, 1994 yılında Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ne geçti. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde 1994/1996 yılları arasında üç yıla yakın dekan yardımcılığı görevinde bulundu. 1997 yılında Profesör olan Ahmet Hamdi İslamoğlu, 1999 yılı başında Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü'ne atandı. 1999 yılı kasım ayında Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı olan, Prof. Dr. Ahmet Hamdi İslamoğlu, 2005 yılında bu görevden ayrıldı.


Evli ve iki çocuk babası olan İslamoğlu'nun Karadeniz Teknik Üniversitesi 1993 yayını "Pazarlama İlkeleri", Beta Yayınları tarafından aynı adla ikinci kez yayımlandı. Beta yayınlarından 4. baskısı yapılan Pazarlama Yönetimi, 2. baskısı yapılan Tüketici Davranışları, Siyaset Pazarlaması, 2. baskısı Araştırma Yöntemleri, Hizmet Pazarlaması ve Remzi Altunışık'la birlikte yazdığı (Sakarya Yayıncılık) Satış ve Satış Yönetimi kitapları ile otuza yakın bilimsel makale ve bildirisi vardır.


Eser sahibi adı: Ahmet Hamdi İslamoğlu
Kategori adı: Sosyoloji
Kategori adı: Diğer
Basım tarihi ay bilgisi: 2014
Sayfa sayısı: 495
Ağırlık bilgisi (gram): 495.00
En bilgisi (cm): 16.00
Cilt tipi adı: Ciltsiz
Kağıt cinsi adı: 1. Hamur
Basım dili: Türkçe
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum