Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Sony Xperia Z5 E6603 Siyah

SONY TÜRKİYE GARANTİLİ
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Sony Xperia Z5 E6603 Siyah AçıklamasıAkıp giden anlar sonsuza kadar sizinle kalsın


En hızlı otomatik netleme teknolojisiyle göz açıp kapayıncaya kadar geçen hızlı anları yakalayın. Xperia Z5, Hibrit Otomatik Netleme özelliğinin yanında hassasiyet konusunda da uzmandır. 23 megapiksel arka kamerası ve beş kat daha güçlü görüntü yaklaştırma özelliği ile Xperia Z5, en kısa anları bile yakalayabilir.  

Sony Xperia Z5 Beyaz
Gecenizi aydınlatın


Sony'nin en iyi az ışık teknolojisi artık bir akıllı telefonda! Xperia Z5 ile gecenin büyüsü asla kaybolmayacak. Yeni nesil Sony görüntü sensörü sayesinde mükemmel gece manzaralarını gördüğünüz gibi yakalayabilirsiniz.

Sony Xperia Z5 Beyaz
Sony Xperia Z5 Beyaz
Güzellğin vücut buluşu


Xperia Z5, farklılığını hissedebileceğiniz bir tasarım sunar. Hassas işlemeli metal bir çerçeve, pürüzsüz, sadeleştirilmiş bir biçim ve hem göze hoş gelen hem de dokunuşuyla harika hissettiren buzlu cam arka yüzey.

Biraz yağmuru dert etmeyin


Suya ve toza dayanıklı tasarımı ile yağmuru dert etmenize gerek yok. Günlük hayatta, bazen, yağmur yağar, telefonlar lavaboya düşer ya da içecekler tam telefonun üzerine devrilir. Xperia Z5, Sony'nin suya dayanıklı öncü tasarımı ve IP68 derecesine sahiptir çünkü biliyoruz ki birazcık su gününüzü mahvetmemelidir.

Sony Xperia Z5 Beyaz
Sahibini tanıyan telefon


Xperia Z5 'in güç düğmesi entegre parmak izi sensörüne sahiptir. Sezgisel biçimde telefonun yan tarafına yerleştirilen düğme ile telefonunuzu elinize alıp tek bir hareketle güvenli bir şekilde kilidi açabilirsiniz.

Sony Xperia Z5 Beyaz
Sony Xperia Z5 Beyaz
Günler daha uzun olsaydı


Z5, tek bir şarj ile iki güne kadar pil ömrü sunar. Daha fazla müzik dinleyebilir, daha uzun konuşup, endişe duymadan geç saatlere kadar dışarda kalabilirsiniz. Hızlı şarj özelliği ise yalnızca 45 dakikada tam gün yetecek enerjiyi sağlar.


*Xperia Z5 su ve toza karşı dayanıklıdır. Böylece yağmura yakalandığınızda ya da telefonunuzu musluğun altında yıkamak istediğinizde endişelenmenize gerek kalmaz; yine de unutmayın, tüm portlar ve kapaklar sıkıca kapalı olmalıdır. Cihazı tamamen suya sokmamalı, deniz suyuna, tuzlu suya, klorlu suya ya da içecekler gibi sıvılara maruz bırakmamalısınız. Cihazın yanlış ve kötüye kullanımı garantiyi geçersiz kılar.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
  • pahalı 25.03.2016
    reklam ve gösterişi iyi kalite sıfır
    İsimsiz
    Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
    Evet :2 Hayır :5