Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Sony Xperia Z5 Compact E5803 Siyah

SONY TÜRKİYE GARANTİLİ
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Sony Xperia Z5 Compact E5803 Siyah AçıklamasıHer şartta devam etmek için üretildi


Xperia Z5 Compact size bir akıllı telefonla daha fazla neler yapılabileceğini gösterecek. Z5 Compact erçek hayata hemen uyum sağlamak için tasarlandı. Tarzınıza uyan renkleri, 4.6 inç ideal ekranı ve kesintileri uzak tutan yenilikleri ile karşınızda.

Sony Xperia Z5 Compact E5803 Beyaz
İlgiyi üstüne çeker


Xperia Z5 Compact cihazının kullanışlılığı, kompakt boyutu, hayatdolu renklere ve göz alıcı tasarımlara uyum sağlar. Çerçevesindeki hassas işlemeler ve pürüzsüz buzlu cam arka yüz de bu uyuma dahil olur.

Sony Xperia Z5 Compact E5803 Beyaz
Sony Xperia Z5 Compact E5803 Beyaz
Sudan korkmaya gerek yok


Sony'nin suya dayanıklı tasarımı, sizi ıslanma endişesinden kurtaracak. Z5 Compact, günlük hayatın bir parçası olan su sıçramalarına karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Ani dökülmeler ya da beklenmeyen sağanaklar konusunda daha fazla endişelenmenize gerek yok.

Sahibini tanıyan telefon


Xperia Z5 'in güç düğmesi entegre parmak izi sensörüne sahiptir. Sezgisel biçimde telefonun yan tarafına yerleştirilen düğme ile telefonunuzu elinize alıp tek bir hareketle güvenli bir şekilde kilidi açabilirsiniz.

Sony Xperia Z5 Compact E5803 Beyaz
Sony Xperia Z5 Compact E5803 Beyaz
Gerçek bir kamera mı arıyorsunuz?


Önde gelen Sony kamera teknolojileri kullanılarak üretilen Z5 Compact 23 megapiksel arka kamera, süper hızlı otomatik netleme ve daha keskin yaklaşma özelliklerine sahiptir.

Tek seferde mucize


En hızlı otomatik netleme özelliği ile hiçbir anı kaçırmayacaksınız.

Sony Xperia Z5 Compact E5803 Beyaz
Sony Xperia Z5 Compact E5803 Beyaz
Gece kuşları onayladı


Xperia Z5 Compact tek bir şarj ile iki güne kadar kullanım ömrü sunar. Tekrar şarja ihtiyaç duyduğunuzda, Hızlı Şarj özelliği ile sadece 10 dakika içinde size saatlerce yetecek olan gücü sağlar.Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum