Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Sony VPL-DX127 PRO 2600 Ansi Lümen XGA 1024x768 HDMI

Ücretsiz Kargo

 • XGA (1024 x 768) Çözünürlük (Pixel)
 • DLP Görüntü Teknolojisi
 • 2600 Ansi Lümen Işık Gücü (Ansi Lümen)
 • 6000 - 10000 Saat Arası Lamba Ömrü
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
2.099,00 TL


Sony VPL-DX127 PRO 2600 Ansi Lümen XGA 1024x768 HDMI AçıklamasıSony VPL-DX127 PRO Projeksiyon


Sony VPL-DX126 kablosuz masaüstü projektör taşınabilirlik, kablosuz bağlantı, çevre dostu özellikler ve düşük çalıştırma maliyetlerinin ideal birleşimi niteliğindedir. Kolay kurulumu ve basit kullanımı sayesinde küçük ve orta boyuttaki toplantı odaları için oldukça uygun bir sunum yardımcısıdır.
Maksimum 2600 lümen renk ışık çıkışına sahip net, parlak görüntüler


Tüm küçük ve orta büyüklükteki toplantı odaları veya toplantı salonlarında sunumları net olarak görüntüleyin. Parlak gün ışığından karartılmış odalara kadar her ortama uygun üç parlaklık modu seçeneği bulunur. Net, ayrıntılı sunumlar için XGA çözünürlüğü oldukça net ayrıntılar sunan yerel XGA (1024 x 768) 4:3 ekran çözünürlüğü paneli sayesinde dizüstü bilgisayarmasaüstü bilgisayar veya mobil cihazdan doğrudan kusursuz sunumlar yapın.

3LCD BrightEra™ Teknolojisi


Verimli 3LCD panel sistemi Sony tarafından geliştirilen BrightEra™ teknolojisiyle güçlendirilmiştir. Etkileyici, parlak, yüksek çözünürlüklü görüntüler ve artırılmış panel güvenilirliğiyle farkı göreceksiniz.

Her türlü öğe için uygun Altı Resim modu


Altı resim modu seçimi (Dinamik, Standart, Oyun, Yazı Tahtası, Sinema ve Sunum), her türlü kaynak malzemesi ile en üst düzeyde görüntü kalitesi sunar. Resim modları üç parlaklık moduyla (Yüksek, Standart, Düşük) birleştirilerek hemen her sunum gereksinimine uygun koşullar elde edilebilir.
Esnek yansıtma açısı oranı ayarı


Çok yönlü 1.47 - 1.77:1 yansıtma açısı oranı ayarı aralığı çeşitli boyutlardaki odalarda kolay kurulum sağlar.

Dikey Yastıklama Ayarı


Projektör, ekrana göre fazla yükseğe veya alçağa hizalandıysa bile yastıklama ayarı, yansıtılan görüntüyü doğru dikey hizalamalar ile düzgün orantılı bir görüntü için elektronik olarak ayarlar.

Smart APA (Otomatik Piksel Hizalama)


Aşama, Aralık ve Kaydırma değerleri, projektör bir bilgisayar kaynağıyla kullanıldığında otomatik olarak en iyileştirilir.Mobil cihazınızdan kablosuz olarak sunum yapın Birlikte verilen IFU-WLM3 USB Wi-Fi modülü; bilgisayar, akıllı telefon veya tablet gibi cihazlarla kolay kablosuz bağlantı imkanı sunar. iOS için Pixelworks VueMagic Pro uygulamasını indirin ve doğrudan iPhone veya iPad'inizden kablosuz sunum yapın (Android sürümü 2013'ün sonunda çıkacaktır).

Herhangi bir bilgisayardan ağa bağlı sunumlar yapın


Sunumları kablosuz olarak (birlikte verilen Wi-Fi modülüyle birlikte) veya LAN kablosuyla ağa bağlı bir bilgisayardan kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Projektörün işlevleri ve durumu ağdaki herhangi bir bilgisayarla uzaktan denetlenebilir ve yönetilebilir.Görüntü dosyalarını doğrudan USB'den görüntüleyin Bilgisayara gerek duymadan kolaylıkla fotoğraf, görüntü veya grafik görüntülemek için USB sürücünüzü yerleştirin.

Dijital Yakınlaştırma ile yakınlaşın


Bağlı bir bilgisayardan görüntülere gerçekten yakından bakmak için ekrandaki seçili bir bölümü anında 4 kat kadar büyütün.Daha az bakım ve çalışmama süresi için7000 saate kadar lamba ömrü ; daha uzun lamba ömrü ve daha az bakım gereksinimi, kullanım ömrü boyunca sahip olma maliyetlerini azaltır. Lamba ve filtre değiştirme işlemleri aynı dönemde yapılabilir ve bu sayede daha az planlı bakım ziyareti gerekir.

Tek bir düğmeye basarak güç tasarrufu sağlayın


Eco Modları arasından kolaylıkla seçim yapın. Ek Eco ayarlarına sezgisel menüler aracılığıyla kolaylıkla erişilebilir.

Otomatik Karartma


Hiçbir giriş sinyali olmazsa veya önceden ayarlanan bir süreden sonra, projektör parlaklığı otomatik olarak kademe kademe azalır ve güç tüketimi de azaldığından enerji tasarrufu sağlanır.Görüntü Kapatma (Hızlı Kapama/Hızlı Açma) Projektör uzaktan kumandasındaki bir düğmeye basıldığında görüntü anında kapatılır – Böylece güç tüketimi %30 kadar azaltılır ve lamba ömrü uzatılır. Düğmeye bir kez daha dokunulduğunda projektör anında tekrar açılır ve sunumunuza devam edebilirsiniz. Yalnızca sesi kapatan ayrı bir düğme de bulunur.

Kapat ve Git


Sunumunuzun sonunda projektörü kapatın ve fişini çekin. Daha sonra projektörünüz lambaya zarar vermeden soğurken siz bir sonraki toplantınıza geçin.

Direkt Güç Açma/Kapatma


Projektöre güç sağlanırken Bekleme modundan geçilmesine gerek yoktur: Projektör, güç sağlanır sağlanmaz aktif hale gelir.

Otomatik Giriş Arama


Projektör, doğru girişe otomatik olarak geçiş yaparak kurulumu basitleştirir ve zaman tasarrufu sağlar.

Ses değiştirici özelliği


Projektör, iki ses kaynağı arasından seçim yapabilir ve bunları değişken bir ses çıkışı aracılığıyla oda amplifikasyon sistemine yönlendirir.

Dahili güvenlik


Yatırımınız, şifre güvenliği, panel tuş kilidi, mekanik güvenlik anahtarı ve hırsızlık önleyici çubuk gibi güvenlik önlemleriyle korunur.Diğer Özellikler
 • Marka
  Sony
 • Keystone
  Var
 • Çözünürlük (Pixel)
  XGA (1024 x 768)
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Görüntü Teknolojisi
  DLP
 • Işık Gücü (Ansi Lümen)
  2600 Ansi Lümen
 • Kontrast Oranı
  3000:1
 • Lamba Ömrü
  6000 - 10000 Saat Arası
 • Özellikler
  Usb çıkışlı
 • Zoom Ve Focus
  Var
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum