Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Sony KLV-46R452A 46 inç 116 cm 100HZ UsbMovie FULL HD EDGE LED TV

SONY EURASIA GARANTİSİNDEDİR

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Sony KLV-46R452A 46 inç 116 cm 100HZ UsbMovie FULL HD EDGE LED TV Açıklaması

 SONY KLV-32EX330 80Cm 32" 100Hz  UsbMovie EDGE LED TV

Akıllı Telefona Hazır

Akıllı Telefona Hazır Bravia ile telefonunuzdaki ortam içeriğinin ve uygulamaların keyfini Tv'nizde yaşayın. Tv'nizin büyük ekranında Hd video klipler izleyin ve fotoğraflara bakın. Facebook, Twitter, YouTube ve Google Maps gibi telefon uygulamalarını kullanın. Oturma odanızı diskoya çevirin ve Mp3 müzik parçalarını Tv hoparlörlerinden paylaşın. Tek bir ince kabloyla telefonunuz Bravia'ya bağlıyken bir yandan da şarj edin.

Akıcı, Keskin ve Net Görüntü Deneyimi

Bravia'da izlediğiniz her içerikte daha akıcı, daha keskin ve daha net görüntü deneyimini yaşayın. Motionflow teknolojisi Bravia'nın paneli ile yeni görüntü interpolasyonu, Led arka ışık yanıp sönme ve Gb Azaltma özelliklerini birleştirerek çok daha akıcı, keskin, net ve doğal görüntüler üretir. Kamera kale vuruşunu ya da uzun bir pası takip ederken hareketli sahneler net ve akıcı görünür.
 SONY KLV-32EX330 80Cm 32" 100Hz  UsbMovie EDGE LED TV
 SONY KLV-32EX330 80Cm 32" 100Hz  UsbMovie EDGE LED TV

Sony Bravia Led Tv Usb Keyfi

Bravia ile Tv izlemekten çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bravia Tv'nize bir Usb sürücü bağlayarak hızla ve kolayca fotoğraf görüntüleyebilir, video oynatabilir ve müzik çalabilirsiniz.

Enerji tasarrufu sağlayan Led Tv

Yeni Led kare karartma özelliğimiz, arka aydınlatma seviyelerini sahneye uygun şekilde akıllıca ayarlayarak tüketilen enerji miktarının azaltılmasına yardımcı olur. Düşük enerji tüketimiyle Tv'nizde keskin, yüksek kontrastlı görüntülerin tadını çıkarın. Elektrik faturanızda farkı göreceksiniz.
 SONY KLV-32EX330 80Cm 32" 100Hz  UsbMovie EDGE LED TV
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum