Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

SilverStone SATA III 6GB/s 50cm SSD/HDD/Optik Bağlantı Kablosu (SST-CP07)

Fiyat
32,41 TL


SilverStone SATA III 6GB/s 50cm SSD/HDD/Optik Bağlantı Kablosu (SST-CP07) AçıklamasıSilverStone SATA III 6GB/s 50cm SSD/HDD/Optik Bağlantı Kablosu (SST-CP07)
SilverStone'dan Kılıflı 50cm SATA III Kablosu


SilverStone kılıflı SATA III bağlantı kablosu ile Optik sürücülerinizi, HDD'lerinizi, SSD'lerinizi kolayca bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Benzersiz kilit tasarımı ve metal blendajlı SilverStone Kılıflı SATA III kablo, geriye dönük SATA I ve II sürücülerini de destekler. SATA III bağlantı noktası üzerinden maksimum 600MB/s'e ve üzeri bağlantı hızlarına SilverStone ile ulaşın.

SilverStone SATA III 6GB/s 50cm SSD/HDD/Optik Bağlantı Kablosu (SST-CP07)
Benzersiz Kilit Tasarımı


Ulaşılması zor yerlerde metal kilitli SATA kablolarını sökmek istediğinizde ortaya çıkan sıkıntıları göz önünde bulunduran SilverStone, metal klipsiz özel tasarımlı kilidi ile anakartınızı zedelemeden kilitlenir. En az metal klipsli SATA kabloları kadar sağlam bağlantı kuran SilverStone Kılıflı SATA III kablo, sökme esnasında metal klips arama derdini ortadan kaldırıyor.

SilverStone SATA III 6GB/s 50cm SSD/HDD/Optik Bağlantı Kablosu (SST-CP07)
Metal Kadar Sağlam, Lastik Kadar Esnek SATA Kablosu


Bilişim sistemlerinin öncü markası Silverstone, yüksek bant genişliği gereksinimini karşılamak için yeni SATA III kablosu ile karşınızda. Geleneksel sata kablolarının aksine SilverStone SATA III kablosu, sahip olduğu kılıfı ile darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklı olmakla beraber metal blendaj kaplaması ile de EMI koruma görevi görmektedir. Düz bağlantı konnektörleri bulunan SATA kablosunu, sağlam ve bükülebilen yapısı ile her türlü kasada kullanabilirsiniz.

50cm Kablo Uzunluğu ile Kasanızın Her Köşesine Erişin


Geleneksel SATA kablolarına kıyasla SilverStone Kılıflı SATA III bağlantı kablosunu 50cm uzunluğu ile en büyük kasalarda dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler


Ürün: SilverStone SATA I/II/III bağlantı kablosu
Uzunluk: 50cm
Renk: Siyah
Bağlantı Arabirimi: SATA I (1.5 GBit/s), SATA II (3.0 GBit/s), SATA III (6.0 GBit/s)
Ürün Kodu: SST-CP07Diğer Özellikler
 • Uzunluk
  50 cm
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Silverstone
 • Tipi
  Sata
Genel Özellikler
 • Renk
  Siyah
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum