Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Bebek Filesi & Minderi Beyaz

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Bebek Filesi & Minderi Beyaz Açıklaması

Sevi Bebe Çok Fonksiyonlu Bebek Filesi & MinderiBu ürünü üç fonksiyonlu olarak kullanmanız mümkün olacaktır.

Normal banyo fileleri 6 aya kadar kullanılırken, Çok fonksiyonlu bebek banyo filesi/ minderini 2 yaşa kadar kullanabilirsiniz.KULLANIM POZİSYONLARI : • Su içinde banyo pozisyonu: Bazı anneler, bebeği banyo yaptırırken, bebeğin suya değmesini isterler.Bu durumda plastik tutucular kullanılmadan, ürün banyo minderi olarak, minderin altındaki vantuz küvete yapıştırılarak kullanılır.Bu şekilde suyun minderi kaldırması engellenmiş olur.

 • Banyo Filesi Pozisyonu : Bebek küvette oturana kadar , filenin üzerindeki 5 adet plastik tutucu ,resimde görüldüğü gibi küvete takılır, güvenle bebek banyo yaptırılır. Bu ürün küvetin içine girdiği için, hem bebek suya daha yakın olacak ve üşümeyecek, hem de kendini küvet dışına atma riski olmayacaktır.

 • Oturma pozisyonu : Bebekler 6 aydan sonra filede yatmazlar. Bebek oturmaya başladıktan sonra bebeği banyo yaptırmak daha da zordur. Bu durumda ortadaki iki plastik tutucuyu takmayarak, resimdeki gibi, bebeği oturma pozisyonunda banyo yaptırabilirsiniz. Elleriyle özel ve yumuşak tutma yerlerini tutarak kendilerini daha güvenli hissedecekler.Ayrıca sert banyo oturakları erkek çocuklarında yumurtalıkları incitmektedir. Boncuk satraforun yumuşaklığı ile ezilme sorunu da ortadan kalkacaktır.  ÜRÜN SAĞLIKLIMIDIR?

  Çok fonksiyonlu bebek banyo filesi/ minderinde file kumaş ve boncuk strafor kullanılmaktadır. Ürünü sudan çıkardıktan sonra su süzülerek kısa sürede kuruyacaktır. Süngerdeki gibi, içinde kirli su tutarak, bakteri üremez. Boncuk strafor , sıcak yemek tabakları , çay ve kahve bardaklarında kullanılacak kadar da sağlıklıdır.
 • Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
  (3) Yorum
  • beğendim 14.08.2012
   Çok güzel bir ürün.Bebek kendini huzursuz hissetmiyor tavsiye ederim.
   Mesut ALTIN
   Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
   Evet :1 Hayır :0
  • Gereksiz 11.05.2010
   ürün açıklaması gördüğümde file ve minderin ayrı olacağını düşünmüştüm bu sebeple tek bir ürün olarak gelince şaşırdım. Yumuşak olmaya yumuşak ama çok da gerekli değil. Vantuzları yeterli olmadığı için sürekli yukarı çıkıyor. kuruması bahsedildiği kadar kolay değil. uzun lafın kısası almayarak çok birşey kaybetmezsiniz
   İsimsiz
   Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
   Evet :2 Hayır :0
  • SÜPERR 13.03.2010
   DÜN ELİME ULAŞTI. ÇOK GÜZEL BİR ÜRÜN. İHTİYACI OLANLARA TAVSİYE EDERİM
   FATİH SEFEROĞLU
   Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
   Evet :1 Hayır :2