Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Seagate Backup Plus 6TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STDT6000200

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Seagate Backup Plus 6TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STDT6000200 AçıklamasıSeagate Backup Plus 6TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STDT6000200
Seagate Backup Plus ile dijital yaşamınızı bilgisayarınızda, mobil cihazlarda


  • Seagate® Backup Plus masaüstü diski, taşınabilir aygıtlardaki veya sosyal ağlardaki bütün dijital yaşamını yerel olarak ya da bulutta korumak isteyen tüketiciler için yedekleme sürecini basitleştirir. Seagate Dashboard üzerinden tek tıklatmalı bir plan oluşturmak veya otomatik yerel yedeklemenizi ayarlamak için Koru işlevini kullanın. Afet durumları için dosyalarınızın birden fazla kopyasını tutun. Cihazdaki tüm resim ve videoları bulutta yedeklemek için, ücretsiz Seagate Mobile Backup uygulamasını iOS veya Android taşınabilir cihazına kurun. Taşınabilir cihazları evdeyken WiFi bağlantısıyla yedekleyin veya yolda, evden uzaktayken Dropbox veya Google Drive gibi hizmetleri kullanın.
  • Kullanıcının oluşturduğu içerik, Kaydet özelliği sayesinde en sevdiğiniz sosyal ağlardan yedeklenebilir. Anılarınızı fotoğraflayın, bir sosyal ağ sitesinde yayınlayın ve sonrasında bırakın Seagate Dashboard yayınlanan tüm içeriği, hatta etiketli olduğunuz fotoğrafları bile otomatik olarak yedeklesin.
  • Paylaş özelliği, bilgisayarınızdan sosyal ağlara aynı anda birden fazla dosyanın yüklenmesini mümkün kılar. Doğrudan karşıya yüklemek istediğiniz dosyaları seçin, onları yayınlamak istediğiniz yeri belirleyin ve hatta yorum ekleyin. Sosyal profilinizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
  • Mac için önceden yüklü NTFS sürücüsünü kurun ve diski yeniden biçimlendirmeden, Windows ile Mac® bilgisayarlar arasında değişmeli olarak kullanın.


Seagate Backup Plus 6TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STDT6000200


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum