Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

SanDisk Cruzer Switch 32GB Usb Bellek SDCZ52-0032G-B35

 • 32 GB Bellek Kapasitesi
 • USB 2.0 USB Teknolojisi
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
73,43 TL
İndirimli Fiyat
51,40 TL
30
Kazancınız
22,03 TL

SanDisk Cruzer Switch 32GB Usb Bellek SDCZ52-0032G-B35 AçıklamasıSanDisk Cruzer Switch 32GB USB Bellek SDCZ52-0032G-B35
SanDisk Cruzer 32 GB USB Bellek


Cruzer Switch 32 GB usb bellek verilerinizi şık bir şekilde güvende tutar. Yukarıdan aşağıya doğru döndürülerek açılan kapağı ve zarif tasarımı ile sürücü her zaman kullanıma hazır olduğu için dosyalarınızı kolaylıkla depolayabilir, koruyabilir ve aktarabilir, ardından aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Akıllı üstten döndürmeli tasarım ile kapak her zaman güvendedir, artık USB konektörünün korumasız kalmasından endişe duymanıza gerek yok.

Ayrıca Sandisk Cruzer Switch 32 gb flash bellek ile birlikte gelen SanDiskSecureAccess™ yazılımı sayesinde gizli bilgileriniz gizli kalırken YuuWaa™ tarafından sunulan güvenli online yedekleme yazılımı1 (tercihe bağlı olarak 2 GB'lik kapasiteye kadar mevcuttur) sayesinde ek bir korumadan da yararlanabilirsiniz.Doğru USB Kapasitesini Seçmek


Tamamen neyi ne kadar depolamak istediğinize bağlıdır. Örneğin tek bir Tam HD video, birkaç gigabayt yer kaplayabilir. Çizelge, her kapasitenin depolayabilecekleri konusunda size bir fikir vermek için tipik bir fotoğraf, video, müzik ve ofis karışımı göstermektedir.

SanDisk Cruzer Switch 32GB USB Bellek SDCZ52-0032G-B35
SanDisk Cruzer Switch 32GB USB Bellek SDCZ52-0032G-B35
Sandisk Cruzer Switch 32 gb Flash Belleği Daha Verimli Kullanmak


Daha fazla dosya depolamak için ihtiyacınız olan kapasite

SanDisk SDCZ52-0032G-B35 Cruzer 32 GB USB Bellek  en sevdiğiniz video, fotoğraf, müzik ve büyük boyutlu iş dosyaları ile fazladan depolama alanı gereken tam HD2 video ve yüksek çözünürlüklü resim dosyalarını bile depolayıp hemen paylaşabileceğiniz fazlasıyla alan bulunur.

Verilerinizi fiziksel olarak güvende tutun

CCruzer Switch USB Flash Sürücülerin yukarıdan aşağıya doğru döndürülerek açılan göz alıcı kapakları vardır. USB Flash Sürücüyü bir parmak hareketiyle açabilir ve kullanabilirsiniz, kapağı çıkarmanız gerekmediğinden nerede bulacağınızı bilirsiniz. Ayrıca, bir ipe ya da anahtarlığınıza takabileceğiniz için, Cruzer Switch USB Flash Sürücüyü kaybetmez ve gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

SanDisk sizi korur

SanDiskSecureAccess yazılımı, işle ilgili sunumlarınız veya hukuki belgeleriniz gibi kişisel veya önemli dosyalarınızı kolaylıkla korumanızı sağlar. Bu dosyaları yalnızca vault klasörüne taşıyarak bunların kişisel bir parola ve otomatik 128-bit'lik AES şifrelemesiyle3 korunmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle de sürücüyü taşırken veya güvenli bir şekilde saklarken özel dosyalarınız kişisel ve güvende kalmaya devam eder.

Uyumluluk

SanDisk SDCZ52-0032G-B35 Cruzer 32 GB Flash Bellek, USB 2.0 bağlantı noktası olan dizüstü bilgisayarlar ve cihazlar için uygundur.

Güven ve performans

SanDisk, USB Flash Sürücülerini güvenilirliği en üst seviyede tutacak şekilde geliştirerek ürettiği için önemli dosyalarınızı Cruzer Switch USB Flash Sürücüde güvenle depolayabilirsiniz. Bu sürücülerle hem özel hem iş dosyalarınızı istediğiniz şekilde güvenle kullanın. Cruzer Switch USB Flash Sürücülerinin beş yıllık garantisi vardır.

Diğer Özellikler
 • Bellek Kapasitesi
  32 GB
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Sandisk
Bağlantı Özellikleri
 • USB Teknolojisi
  USB 2.0
 • USB Tipi
  Tam Boy USB
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum