Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

SanDisk Cruzer Fit 64GB Usb Bellek SDCZ33-064G-B35

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

SanDisk Cruzer Fit 64GB Usb Bellek SDCZ33-064G-B35 Açıklaması

SanDisk Cruzer Fit 64GB USB Bellek SDCZ33-064G-B35

SanDisk SDCZ33-064G-B35 64GB Flash Bellek

SanDisk SDCZ33-064G-B35 Fit 64 GB Flash Bellek sadedir ve zekice tasarlanmıştır. Çok az yer kaplayan tasarımı sayesinde dizüstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar, TV'ler ya da araç ses sistemlerine taktığınız bu sürücüyü çarpma korkusu yaşamadan sürekli taktığınız yerde tutabilirsiniz. Kapladığı küçük yere rağmen saklama kapasitesinin genişliği sizi şaşırtacak çünkü sevdiğiniz resimler, müzik dosyalarınız ve video koleksiyonlarınızın tamamı için yeterli alanı vardır. Küçük boyutu sayesinde aile ve arkadaşlarınız ile paylaşım da kolaydır. Ayrıca SanDisk SDCZ33-064G-B35 Fit 64GB Flash Bellek ile birlikte gelen SanDiskSecureAccess™ yazılımı  sayesinde gizli bilgileriniz gizli kalırken YuuWaa™ tarafından sunulan güvenli online yedekleme yazılımı (tercihe bağlı olarak 2 GB'lik* kapasiteye kadar mevcuttur) sayesinde ek bir korumadan da yararlanabilirsiniz.

Doğru USB Kapasitesini Seçme

Tamamen neyi ne kadar depolamak istediğinize bağlıdır. Örneğin tek bir Tam Full HD video, birkaç gigabayt yer kaplayabilir. Çizelge, her kapasitenin depolayabilecekleri konusunda size bir fikir vermek için tipik bir fotoğraf, video, müzik ve ofis karışımı göstermektedir.
SanDisk Cruzer Fit 64GB USB Bellek SDCZ33-064G-B35
SanDisk Cruzer Fit 64GB USB Bellek SDCZ33-064G-B35

USB Flash Sürücünüzü daha verimli kullanmak

Daha fazla dosya depolamak için ihtiyacınız olan kapasite

Cruzer Fit USB Flash Sürücülerinde en sevdiğiniz video, fotoğraf, müzik ve büyük boyutlu iş dosyaları ile fazladan depolama alanı gereken tam HD3 video ve yüksek çözünürlüklü resim dosyalarını bile depolayıp hemen paylaşabileceğiniz fazlasıyla alan bulunur.

Küçük ama mükemmel bir tasarım

2 cm'den biraz fazla uzunluğu ile SanDisk SDCZ33-008G-B35 Fit 8 GB Flash Bellek ürün yelpazemizin en küçüğüdür, ayrıca kapaksız ağırlığı 1,4 gram olduğundan inanılmaz derecede hafiftir. Sade tasarımı ile alan açısından en kısıtlı ya da tuhaf yerlere kolaylıkla takılabilir ve darbe görmesi neredeyse imkansızdır. USB Flash Sürücüyü avucunuzda çok rahat bir şekilde tutabileceğiniz için cebinize rahatça sığdırabilir ve anahtarlığınıza takabilirsiniz.

SanDisk sizi korur

SanDiskSecureAccess yazılımı, işle ilgili sunumlarınız veya hukuki belgeleriniz gibi kişisel veya önemli dosyalarınızı kolaylıkla korumanızı sağlar. Bu dosyaları yalnızca vault klasörüne taşıyarak bunların kişisel bir parola ve otomatik 128-bit'lik AES şifrelemesiyle korunmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle de sürücüyü taşırken veya güvenli bir şekilde saklarken özel dosyalarınız kişisel ve güvende kalmaya devam eder.

Uyumluluk

SanDisk SDCZ33-008G-B35 Fit 8 GB Flash Bellek, USB 2.0 bağlantı noktası olan dizüstü bilgisayarlar ve cihazlar için uygundur.

Güven ve performans

SanDisk, USB Flash Sürücülerini güvenilirliği en üst seviyede tutacak şekilde geliştirerek ürettiği için önemli dosyalarınızı Cruzer Fit USB Flash Sürücüde güvenle depolayabilirsiniz. Bu sürücülerle hem özel hem iş dosyalarınızı istediğiniz şekilde güvenle kullanın. Cruzer Fit USB Flash Sürücülerinin beş yıllık garantisi vardır.

Teknik Özellikler

Kapasite: 64GB 
Depolama uyumluluğu: Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Mac OS® X v10.5+ ve Linux 
Yedekleme yazılımı: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Mac OS X v10.5+ 
USB bağlantı noktası: Yüksek hızlı aktarım için USB 2.0 bağlantı noktası gereklidir 
Üretildiği Ülke: Çin 
Materyal: Silikon ve plastik 
Boyutlar: 21,59 mm x 14,73 mm x 6,85 mm (0,85” x 0,58” x 0,27” inç) 
Çalışma sıcaklığı: 0°C ila 45°C 
Depolama sıcaklığı: -10°C ila 70°C 
Destek: Beş yıllık garanti
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum