Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Sanabelle Sanabelle Light Düşük Kalorili Kedi Maması 2 Kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Sanabelle Sanabelle Light Düşük Kalorili Kedi Maması 2 Kg Açıklaması

Sanabelle Light Düşük Kalorili Kedi Maması 2 Kg;

1 yaş üzeri yetişkin ve kilo problemi olan kediler için, lezzetli ve sağlıklı, kuru kedi maması.Sanabelle Adult Light Kedi Maması;1 yaş üzeri, kilolu ve kilo almaya meyilli yetişkin kediler için, dengeli beslenme sağlayan, sindirim ve bağışıklık sistemini güçlendiren, lezzetli, kolay sindirilebilen, kuru kedi mamasıdır.

* İçeriğindeki yüksek lif miktarı sayesinde tokluk hissi yaratarak yavaş ve kalıcı bir kilo düşüşü sağlar.
* Sağlıklı tüy ve parlak tüy yapısı için gerekli vitamin A, omega 3 ve 6 yağ asitleri içermektedir.
* Vücut direncini ve bağışıklık sistemini güçlendiren kadife çiçeği içerir. Kadife çiçeği aynı zamanda antioksidan etkiye de sahiptir.
* İçeriğinde bulunan hindiba kökü frukto-oligassakarid kaynağıdır ve frukto-oligosakkarit ile pozitif mikrofloranın desteklenmesi sayesinde ishale sebep olan bakterilerden korumakta, kalsiyumun daha iyi emilmesini sağlamakta,   LDL kolestrolün seviyesini düşürmektedir.
* İçeriğinde bulunan yaban mersini kalp hastalıklarıyla mücadele etmenin yanısıra antioksidan özelliği sayesinde yaşlanmayı da geciktirir.
* İskelet ve eklem sisteminin sağlıklı gelişimi için yeşil dudaklı midye içerir.
* İçeriğinde bulunan kızılcık meyvesi sindirim sistemini destekler ve vitamin C, vitamin K, potasyum kaynağıdır.


Mamanın İçeriği;

Taze kanatlı eti, mısır, arpa, hayvansal yağ, karaciğer, hidrolize yağ, balık unu, hidrolize et, yumurta tozu, selüloz lifleri, pancar posası, keten tohumu, maya, balık yağı, potasyum klorür, kızılcık, yaban mersini, yeşil dudaklı midye tozu (% 0,25), hindiba tozu, kadife çiçeği, yukka özü.

Mamanın Analizi;

Ham protein % 29,00, ham yağ % 9,50, ham lif % 5,50, kül % 6,50, nem % 10,00, kalsiyum % 0,95, fosfor % 0,80, magnezyum % 0,07, vitamin A 17.500 IU, vitamin D3 1500 IU, vitamin E 150 mg, bakır 10 mg. 

 

 
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum