Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Samsung WF1800WSV 8 Kg 1000 Devir Eco Bubble Çamaşır Makinası A+++ Enerji Sınıfı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Samsung WF1800WSV 8 Kg 1000 Devir Eco Bubble Çamaşır Makinası A+++ Enerji Sınıfı Açıklaması

Samsung WF1800WSV Eco Bubble
Samsung’un WF1800WSV çamaşır makinesindeki yeniliği Eco Bubble Teknolojisi, yıkama performansında sınıfının en iyisidir. Deterjanı çözmek için hava ve su kullanan Eco Bubble teknolojisi çamaşırlarınızın tam anlamıyla temizlenmesi için eşit oranda 40 kat daha hızlı nüfuz etmesini ve emmesini sağlayacak şekilde güçlü temizleme köpüğü üretir. Ve Eco Bubble teknolojisi yaratıcılığının en iyi yanı %70’e varan enerji tasarrufu ile sıcak su gerektirmeyen süper performansıdır. Eco Bubble teknolojisi sayesinde gerçek bir eko temizlik elde edilir.
Samsung WF1800WSV Diamond Drum

Diamond Drum ile giysilerinizin yeni görüntüsünü koruyun

Mükemmel bir temizlik elde etmek için en sevdiğiniz kıyafetlere zarar vermek zorunda kalmamalısınız. Bu nedenle Samsung WF1800WSV derin, elmas şeklindeki girintilerle kaplı tipik yıkama gövdesinin yerini alan eşsiz Diamond Drum TM teknolojisi özelliğine sahiptir. Bu devrim niteliğindeki özellik hassas ancak etkili yıkama için mükemmel ortamı yaratırken kıyafetlerinizin çıkıntılara takılmasını önler. Samsung WF1800WSV tarafından üretilen seçkin Diamond Drum™'a güvenin, giysileriniz en iyi şekliyle korunsun.

Güç ve verim için seramik ısıtma

Giysilerinizin modası gelip geçicidir, ama Samsung WF1800WSV' nin dayanıklı seramik ısıtıcısıyla, çamaşır makineniz yıllarca giysilerinizi yıkamaya devam edecektir. Seramik ısıtıcı daha fazla elektriğin absorbe edilmesine neden olan kalsiyum bileşiği oluşumunun önüne geçer. Ve bilinen ısıtıcılar, kalsiyum bileşiğini çözmek için özel deterjanlara ihtiyaç duyarlar. Ancak seramik ısıtıcılar hızlı ısıtma yetenekleriyle enerji kullanımını düşürerek gelecek elektrik faturalarınızdan tasarruf yapmanıza olanak sağlar.
Samsung WF1800WSV Seramik Isıtma
Samsung WF1800WSV Eko Teknoloji

Kimyasallarla değil eko teknolojiyle temizlik

Eko dostu Samsung WF1800WSV Eco Drum Clean ile çamaşır makinenizin ömrünü arttırın ve ilk günkü gibi muhafaza edin. Tek bir düğmeye basarak, yüksek hız rpm ile birleşen ısı ve suyla (70ºC) ışıl ışıl bir son için deterjan kalıntısını, kiri ve makinenin iç yüzeyinde oluşan bakterinin neden olduğu kokuyu ortadan kaldırır ve özel çamaşır makine temizleyicisi ya da zarar verici kimyasallar kullanılmasına gerek duymaz.

Zemininiz için tehlike kontrolü.

Samsung WF1800WSV Aqua Control teknolojisi zemininizi su basmasına karşı korur. Su durdurma hortumu, dijital sızıntı sensörü ile algıladığında suyu geniş ölçüde bloke ederek dahili bir sünger özelliği gösterir. Ekstra koruma için, şebeke bağlantısı ve çamaşır makinesi otomatik olarak kapatılır. Bu nedenle gevşeyin, kazalar her zaman olur ama sizin evinizde değil.
Samsung WF1800WSV Çamaşır Makinesi
Samsung Tüketici Danışma Merkezi
 • Samsung Tüketici Danışma Merkezi : 444 77 11
 • Samsung ürünleri Samsung Electronics Türkiye garantisi altında olup, Samsung Electronics Türkiye servisleri tarafından 3 yıl garanti hizmeti verilmektedir.
 • KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır.

Samsung WF1800WSV Temel Özellikleri

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(2) Yorum
 • indirim 10.01.2013
  %30 gibi büyük bir indirimden yararlandım çok mutluyum muhteşem bir çamaşır makinesı kaçırmayın derim
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :2
 • değer 08.01.2013
  harika makina sessiz iyi yıkıyor bu paraya değer tek sorun kargo şirketi birgün geçiktirdi
  Aydın Koç
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :3